Блог Інтернет-магазин
Новини

Дізнавайтесь новини зі світу смаків, а також актуальну інформацію про події та спеціальні пропозиції у WINETIME!

08.07.2013

Засідання віскі-клубу на тему: "Сигари та напої"

5 липня у м.Луцьк проходило чергове засідання віскі-клубу. Тематикою цього вечора були “Сигари та напої”.

Зіно Давідофф в книзі знавця сигар написав:

"Сигара - це щось, що викликає повагу. Вона створена для всіх п'яти почуттів, для насолоди ними усіма. Для носа, для язика, для пальців, очей... Гарна сигара - запорука насолоди душі і тіла".

На дегустації були представлені такі зразки:

1. Вино Osborne Porto Late Bottled Vintage

2. Ром Heaven Hill Distilleries Admiral Nelson

3. Арманьяк SEMPE VSOP

4. Бурбон Heaven Hill Distilleries Old Fitzgerald 1849

5. Віскі Douglas Laing & Co Big Peat

А також сигари від сигарного дому Bossner.

Та почнемо з історичних фактів.

Історія тютюну налічує близько шести тисяч років, на сигару відводиться трохи більше 500. Прийнято вважати початком історії сигар дату висадки на американський континент експедиції Христофора Колумба. Висадившись на одному з островів, мореплавці були здивовані тим, як місцеві жителі поглинали ароматний дим з дивних згортків.

Це і були перші представники сигар, вони представляли собою згортки, скручені з листя маїсу і рослини під назвою cohiba. Ці прототипи сигар були завтовшки з людську руку і лише віддалено нагадували сучасні сигари. Даний факт відноситься до 1492. У зв'язку з тим, що до цих пір не виявлено більш ранніх фактів згадки сигар, то можна умовно вважати 1492 датою зародження сучасної сигари.

Тютюн швидко завоював популярність у старому світі. Незважаючи на заборони, тютюн міцно входив в ужиток європейців. Чого не скажеш про сигари. У 16 столітті Куба була основним виробником тютюну, а перша фабрична сигара з'явилася на Кубі в 1541 році. За діючими в ті часи законами, тютюн, вирощений на Кубі, міг використовуватися тільки всередині країни. І тільки в 1614 році іспанським королем Філіпом III був виданий указ, що дозволяє вільне вирощування тютюну. Відповідно до цього указу, всі надлишки кубинського тютюну належало вивозити до Іспанії, в місто Севілья. Трохи пізніше, в 1717 році, інший іспанський король Філіп V, узаконив іспанську монополію на тютюн, вирощений на Кубі. Після цього Куба стала основним виробником тютюну для сигар, які згорталися в Севільї і носили назву «Севілля». Сигара набуває свого сучасного і впізнаваного вигляду.

З цього часу сигари почали швидко поширюватися по Європі. У Росію сигари були завезені голландськими купцями. Імператриця Катерина теж мала пристрасть до сигар. Поставками сигар до двору її величності займався купець Петро Настроєв. Під його ім'ям згодом з'явилася марка сигар під назвою Nasroeff.

Іспанська монополія на сигари тривала до 23 червня 1817. Саме тоді королівським указом Кубі було дозволено здійснювати самостійну торгівлю з іншими країнами. Це дало величезний стрибок сигарного виробництва на Кубі. З'явилася велика кількість фабрик, які виробляють сигари на будь-який смак. У той час в одній тільки Гавані налічувалося більше 350 фабрик з виготовлення сигар, і попит на них не зменшувався.

Найбільший розквіт сигари отримали в двадцятих роках минулого сторіччя. Мода на куріння сигар досягла своєї максимальної позначки. Часи сухого закону і гангстерів донині асоціюються з сигарою. Стали організовуватися курильні кімнати, з'являються вагони для курців, курити сигару стало престижно.

Черговою датою в історії сигар є Кубинська революція. Після приходу до влади Фіделя Кастро, багато відомих виробників сигар покинули Кубу. Вони почали розвивати сигарний бізнес в сусідніх країнах. Такі країни, як Домініканська Республіка, Гондурас, Нікарагуа виробляють в даний час найпрестижніші марки сигар і займають провідні місця у світовій сигарній промисловості. Введення ембарго на торгівлю з Кубою в 1962 році також сприяло розвитку сигарного бізнесу в інших країнах.

Але саме Куба була і залишається світовою законодавицею в області сигарного бізнесу!

Джерело інформації: Fafka.ru 

1. Отже, розпочали цей вечір із Osborne Porto Late Bottled Vintage.

Здавалося б - все природно. Якщо в одній руці келих з портвейном, то в іншій, відповідно, сигара. Фундаментом є те, що сигарі імпонує яскрава ароматика, але не груба алкогольна домінанта. Крім того, має місце взаємне доповнення. От і в нашому випадку в сигарі домінували трюфельно-шоколадні нюанси смаку, а порто відповідав на це впевненим тоном чорної смородини.

2.Продовження вечора було разом із ромом Admiral Nelson. Про його поєднання з сигарами, напевно, написано не одна сотня сторінок. Географія виробництва рому і сигар в чомусь схожі: Куба, Домініканська Республіка, Нікарагуа - історично виробляють та споживають і ром, і сигари. Може тому ром так гарно пасує до сигар. Солодкувато-пряні нотки рому яскраво підкреслюють перцеві нотки сигари.

3. Далі усі відкрили для себе гармонію Арманьяку SEMPE VSOP із сигарою.

Про дружбу сигари та коньяку відомо мало не кожному, а ось про поєднання сигар з арманьяком відомо не всім. Таке поєднання тим більш актуальне, що у цих двох продуктів є багато спільних рис. Арманьяк – напій, який, як і хороші сигари, зазвичай роблять на невеликих виробництвах, мало не кустарно.

Пам'ятайте ту розхожу легенду про кубинських жінок, які скручують сигари з тютюнових листів прямо на власному оголеному стегні? Ось арманьяк – напій теж унікальний, але при його виробництві з усіх частин тіла використовують головним чином руки. У результаті в обох випадках виходить продукція з дуже різноманітними характеристиками.

До речі, арманьяк – напій, що вимагає більш міцної та ароматної сигари, ніж коньяк. Чому так відбувається? Вся справа у відмінності коньяку від арманьяка. Головну роль у цьому факторі відводять перегонці. Справа в тому, що арманьяк – напій, що піддається дистиляції лише один раз, тоді як коньяк переганяють двічі. Проходячи через перегінний куб повторно, спирти позбавляються так званих «голови» і «хвоста». Йдеться про найбільш леткі і складні аромати, які в готовий коньяк не потрапляють. З цієї причини даний напій стає більш витонченим, а смак спиртів різних років, що входять до складу ассамбляжа, стає рівнішим. Виходячи з цієї ж логіки, арманьяк - напій збагачений усіма складними леткими складовими, яких позбавлений його «молодший братик». І саме цього вечора найкращим поєднанням визнали дует Арманьяку та сигари. Складний аромат напою неабияк продовжував довгий післясмак сигари.

4. Наступна  позиція Бурбон Old Fitzgerald 1849 відкрив солодкуваті відтінки сигари. Адже при виробництві цього напою використовували не тільки кукурудзу, а й пшеницю. Округлий смак з відтінками квіткового меду та легкими натяками на зацукровані фрукти приємно доповнювали другу третину сигари.

5.На завершення нам довелось скуштувати складний димний острівний віскі Big Peat. Наче народжені один для одного з мінливим ароматом торфу, морської солі, йоду та прянощів віскі, і гіркуватий, перцевий насичений сигарний дим не залишили жодного байдужим.

На завершення хто бажав замовив каву та спробував ще таке поєднання із сигарою, що дало змогу відчути нові відтінки смаку.

Загалом на цій дегустації ми спробували практично усі характерні напої, що пасують до сигар. Звичайно, кожна людина індивідуальна, індивідуальний і смак. Тому для себе кожен сам вибрав найкраще поєднання сигар та напоїв.

Звіт підготував Володимир Темченко, шеф-сомельє виномаркету “Wine Time” у м. Луцьк.