Блог Інтернет-магазин
Новини

Дізнавайтесь новини зі світу смаків, а також актуальну інформацію про події та спеціальні пропозиції у WINETIME!

15.08.2013

Засідання віскі-клубу на тему: "Регіони Шотландії. Частина 1"

9 серпня 2013 в ресторані "Beatrice" відбулося засідання Whisky Club - Vinnytsia. Тема лекції "Регіони Шотландії - Highland, Speyside, Lowland, Campbeltown. Частина 1."
Засідання віскі-клубу на тему:

Перед дегустацією ви'яснили два принципових питання:

         1. Якого роду віскі - "він" чи "воно"?

         2. Де все ж таки виробляють цей благородний напій - на "віскікурні" чи "винокурні"?

Я думаю, те, як ми називаємо віскі, виражає ступінь нашої поваги до нього. Говорити про віскі "воно" надзвичайною не шанобливо.

Мені здається, у кожної людини, котра з повагою відноситься до благородних напоїв, а першим у цьому списку звичайно ж є шотландський ВІСКІ, немає ніяких сумнівів в тому, що віскі може бути тільки чоловічого роду. Багато імпортерів називають віскі "ВОНО" і пишуть так на своїх російськомовних етикетках або в рекламі. Та й багато ЗМІ виказують таку ж неповагу... Чи то вони не пробували ніколи цей благородний напій, чи то не здатні його оцінити...

В черговий раз наткнулися на слово "віскікурня" і вирішили таки зробити окремий запис і пояснити, чому нам це слово не подобається і ми воліємо вживати "винокурня".

Для початку згадаємо, що англійською це звучить як distillery, від дієслова to distill, який позначає сам процес отримання міцного алкоголю в процесі перегонки. Distillery в англійській мові слово універсальне, що використовується для виробництва майже будь-яких міцних напоїв: віскі, горілки, коньяку, рому і т.д.

Тепер повернемося до російської мови. Чому ж винокурні? Для початку визначимо, що таке "курити"? Словник Ушакова дає вичерпну відповідь:

КУРИТИ - добувати що-н. за допомогою перегонки - (Спирт курять з картоплі.)

Отже, "куріння" це і є процес дистиляції, тобто те саме to distill. Але звідки ж вино?

Що говорить словник Володимира Даля про вино:

"Вино хлібне, горілка, гаряче вино, зелено вино, що переганяється в кубі з заквашенного хлібного затору, і при безводній чистоті своїй зване алкоголем, спиртом. Винокурня, винокурний завод - заклад, де курять або женуть гаряче вино: винокурство - це мистецтво і заняття, екстрагування з хліба та ін. рослинних частин спиртового начала. Хлібне, перегінне та гаряче вино - це і є продукт дистиляції, при цьому Даль безпосередньо вказує хлібне (зернове) джерело як основне.

То чому ж така погана "винокурня", якщо це абсолютно точний переклад слова distillery?

Процес дистиляції віскі не так вже значно відрізняється від дистиляції інших напоїв. Зараз, коли з'являються десятки мікровинокурень, які одночасно виробляють кілька алкогольних напоїв, термін "віскікурня" особливо яскраво демонструє свою ущербність. Як величати винокура, який на парі кубів робить бренді, горілку і віскі? Та що там мікро, як називати Bruichladdich, де роблять джин - джинокурня або віскікурня? Або Buffalo Trace, де паралельно з віскі роблять горілку?

Та й не треба забувати, в Шотландії віскі стане віскі тільки через три роки після витримки в дубовій бочці. До цього - це спирт. А коли женуть спирт - це винокурня.

Дегустаційні зразки:

        1. Auchentoshan 11 y.o "Douglas Laing" - (Lowland)

        2. Glenfarclas 10 y.o "J & G Grant" - (Speyside)

        3. Glencadam 10 yo "Angus Dundee" - (Highland "East")

        4. Springbank 10 yo "J & A Mitchell" - (Campbeltown)

1. Компанія "Douglas Laing & Co", головний офіс якої знаходиться в Глазго, об'єднує незалежних ботлерів, на чолі яких стоять брати Фред і Стюарт Леінги, які зберегли сімейні цінності, коли взяли на себе управління після батька - Фреда Дугласа, що заснував компанію в 1948 році . По суті, вони не підвели батька і за останні 25 років значно розширили ринки збуту та партнерську базу (винокурні, що поставляють компанії сировину). Зараз компанія займає провідні місця в рейтингах, а вік купажів, з якими працюють професіонали, досягає 25 років. Рецепти змішування були залишені попередніми поколіннями і брати зовсім не збираються їх змінювати! Ключовим елементом є колекція солодів, яка формувалася протягом 50 років. У 1998 році, на одній з дегустацій, Стюарт і Фред вирішили, що деякі спирти настільки унікальні, що змішувати їх буде злочином. Так в цьому ж році світ побачив колекцію односолодових Old Malt Cask, присвячену 50-ти річчю компанії. Сьогодні компанія задовольняє потреби клієнтів на Далекому Сході, в Європі, США, Росії, Південній Африці та Австралії і особливо у Великобританії.

Lowland (Рівнина) - віскі рівнини зазвичай легкий, світлий з сухим післясмаком. Його аромат не дуже інтенсивний, для нього характерні квіткові і трав'яні відтінки з нотками злаків і запашних трав. Віскі виготовляють без запаху торфу, що надає йому солодкість в смаку і ароматі.

Auchentoshan (Ошн - Тошн або Окен - Тошн) - сьогодні це єдине виробництво, яке практикує потрійну дистиляцію. В минулому потрійна дистиляція була поширена на рівнині. Точної дати заснування винокурні немає, відомо що в 1800 році вона вже була. Зараз нею володіє компанія Morrison Bowmore, придбана в 1964 році японським концерном Suntory.

Тип: солодовий

Міцність: 46%

Вік: 11

Розташування: Рівнина.

Коментар: аромат свіжий, легкий, луговий з тонами соломи і цитрусових. Смак пророслого зерна з досить ароматним і парфюмерним післясмаком. Легкий варіант, що ймовірно пояснюється процесом потрійний дистиляції.

2. Винокурня Glenfarclas була заснована в 1836 році. Дослівно назва означає "Долина зеленої трави". Її побудував Роберт Хей, а після його смерті в 1865 році її купила родина Грант. З тих пір це незалежний сімейний бізнес - єдиний в Шотландії бізнес віскі, який завжди був сімейним. Зараз винокурнею завідує вже шосте покоління Грантів. Виробництво стоїть на луках біля підніжжя гори Бен-Ріннес і отримує воду зі струмка, що утворюється від танення снігів у горах. М’яка вода фільтрується, протікаючи через вересові пустки і просочуючись крізь граніт. На винокурні встановлено шість перегінних кубів, найбільших в Спейсайд. Всі сорти віскі, які йдуть на продаж, витримуються в бочках з-під хересу. Віскі випускається при різному віці, але незалежні розливи - велика рідкість. Крім того існує асортиментний ряд щорічно поповнюваних вінтажних сортів, The Family Casks, що включають віскі 1952-1994 рр. виробництва.

Speyside (Долина річки Спей) - Спейсайд, так називають долину річки Спей в Нагір’ї, в якій розташувалися найзнаменитіші в світі винокурні.

Правда у місцевого населення специфічна вимова, і звучить це все скоріше як "Шпей" і "Шпейсайд". У цьому регіоні зосереджена найбільша кількість винокурень в Шотландії.

Віскі Спейсайд зазвичай володіє солодким смаком і багатий ефірними маслами, через що іноді нагадує грушеві ноти. Зустрічаються іноді відтінки "ацетону" (рідина для зняття лаку). Для нього характерні витонченість і елегантність, ці сорти вважаються найскладнішими і вишуканими серед усіх сортів солодових віскі. Зазвичай тут виробляють віскі з солоду, для сушіння якого не використовують торф, хоча легкий відтінок диму можна знайти в ароматі.

Glenfarclas - (Гленфарклас)

Тип: солодовий

Міцність: 40%

Вік: 10

Розташування: Спейсайд

Коментар: класичний солодовий віскі Спейсайд. Повний, складний смак, з хересними нотками, зустрічаються відтінки сухофруктів і горіхів. З віком набуває складності відтінків в ароматі.

3. Glencadam заснована в 1825 році в Брікіне, старовинному місті, собор якого побудований в 1150 році, а знаменитий пам'ятник архітектури "Кругла Вежа" в 1012 році. Винокурня завжди виробляла хороший віскі, який вдало купажують, тому в її історії практично не було простоїв. Продукція йшла на купажі Ballantines Finest і особливо Stewarts Cream of the Barley (blended scotch). Останні роки минулого століття була законсервована, але після зміни власників у 2003 році відновила виробництво.

Highland (Нагір'я) - найбільший регіон виробництва Шотландії, але всього 23 винокурні. Ділиться в свою чергу на: Південне, Західне, Північне, Східне і Центральне Нагір'я. Наш зразок зі Східного Нагір'я, віскі з цього регіону як правило насичений або середньої насиченості, м'який і солодкуватий, але володіє сухим після смаком, що характерно для Шотландського нагір'я. Так само для нього характерний солодовий смак, і аромат з легкими нотками диму, зустрічаються так само відтінки ірису, цитрусових, імбиру і прянощів.

Glencadam (Гленкедам)

Тип: солодовий

Міцність: 46%

Вік: 10

Розташування: Східне Нагір'я.

Коментар: Солодкий і легкий сорт, аромат персиків і вершків відтіняють мигдаль і ваніль. Смак солодкий і вершковий, з горіховими нотками і легким присмаком зерна. Іноді зустрічаються нотки анісу.

4. Springbank багато-хто вважає одним з найкращих віскі Шотландії, він входить якщо не в п'ятірку, то вже точно в десятку найкращих віскі світу-поряд з Ardbeg, Lagavulin, Macallan, Balvenie та іншими "класиками". Це одна з трьох (у 2004 році відроджена винокурня Glengyle) винокурень в місті Кемпбелтон, в якому на початку ХХ століття було близько 30 виробництв віскі. Заснована в 1828 році родиною Рейд, відомими самогонниками і контрабандистами. На Springbank віскі розливають при міцності 46% (у стародавні часи віскі розливали при більшій складності, ніж сьогодні). Продукт, вироблений тут, не підфарбовується і не піддається холодній фільтрації. Вважається, що Springbank переганяється не три а два з половиною рази. Перша перегонка звичайна, без поділу на фракції, друга теж без поділу, в третьому кубі відбувається перегонка з поділом на фракції, і голова, і хвости повертаються в другий куб, і так далі. Віскі Springbank роблять із солоду середнього ступеня копченості. На винокурні Springbank з 1990 року проводиться віскі іншого стилю - насичений, повний, медичний з сильно копченого на торфі солоду, цей віскі переганяється двічі і називається Longrow, надходить у продаж при міцностіі 46%. Третій продукт, який виробляється на Springbank з 1997 віскі Hazelburn - не має запаху торфу і переганяється три рази, в продаж виходить при міцності 46%.

Campbeltown (Кемпбелтон) - королівське місто, яке було засноване в 1609 році - столиця того самого півострова Кінтайр, оспіваного сером Полом Маккартні у пісні "Mull of Kintyre". Дивно, але чомусь Пол Маккартні у своїй пісеньці, що стала хітом № 1 в 1977 році і присвяченій його улюбленому місцю на планеті, навіть не розповів про багату історію віскі з цього регіону))). До речі, у сера Пола тут ферма, куди він усамітнився незабаром після розпаду "The Beatles".

У роки сухого закону віскі з регіону Кемпбелтон користувався великим попитом. Саме великий попит спричинив серйозні проблеми, оскільки багато винокурень, щоб задовольнити потреби споживача, стали розливати віскі низької якості в погані бочки. Ходили чутки, що виробники використовували навіть старі оселедцеві бочки - через це віскі з Кемпбелтауна стали називати - смердючою рибою)). Сьогодні в цьому регіоні ситуація йде по-іншому, тут виробляють віскі дійсно високої якості. На сьогоднішній день тут існує всього кілька винокурень: одна з них Springbank і друга Glen Scotia, вони виробляють характерні напої, що дозволяє виділити Кемпбелтаун в окремий регіон. Вважається, що віскі з цього регіону завжди володів своїм характером - морською пряністю і солонуватістю. Цією особливістю напій зобов'язаний мікроклімату бухти - тут дуже часто бувають тумани, що приходять з моря.

Springbank - (Спрінгбенк)

Тип: солодовий

Міцність: 46%

Вік: 10

Розташування: Кемпбелтон.

Коментар: насичений, маслянистий, з легким відтінком диму. Його смак і аромат значно поліпшуються в результаті тривалої витримки, здобувають велику насиченість і складність: віскі притаманні фруктові аромати, а також морські ноти (водорості, йод, гарячий пісок) і запах машинного масла. Смак м'який, спочатку солодкий, але післясмак сухий, солонуватий. Продукт якісний збалансований.

Звіт підготував сомельє виномаркету “Wine Time” у м. Вінниця – Тимур Квартинюк (на основі матеріалів Чарльз Маклин "Солодовый Виски", Эркин Тузмухамедов "Шотландский Виски", Эркин Тузмухамедов "Виски: Путеводитель 2-е издание").