Блог Інтернет-магазин
Новини

Дізнавайтесь новини зі світу смаків, а також актуальну інформацію про події та спеціальні пропозиції у WINETIME!

15.07.2013

Засідання віскі-клубу на тему: "Основні світові стилі віскі - Шотландія, Ірландія, США, Канада і Японія"

9 липня 2013 відбулося відкриття Whisky Club в м. Вінниця. Тема першого засідання «Основні світові стилі віскі - Шотландія, Ірландія, США, Канада і Японія». Зразків було багато, але як казав Марк Твен, «занадто багато чого завгодно - це погано, але занадто багато хорошого віскі – далеко не достатньо».

Хоча теоретична частина почалася з Шотландії та Ірландії і закінчили ми на Японії, оскільки це наймолодший зі світових стилів віскі (веде свій родовід з 1923 року), дегустувати почали з найбільш легкого і делікатного зразка «Clontarf Irish Whiskey» і закінчили більш насиченим і солодким бурбоном Evan Williams 1783.

Дегустаційні позиції:

   1. Clontarf 1014 Classic Blend
   2. Nikka All Malt
   3. Macleods 8 yo Speyside Singl Malt
   4. Canadian Clab
   5. Evan Williams 1783 "Kentucky Straight Bourbon" (Small Batch)

Ірландія - друга, поряд з Шотландією, батьківщина віскі. Вважається, що саме ірландські ченці в XI столітті дізналися від арабів-алхіміків про таємницю дистиляції і стали замість вина для виробництва spiritus vini (душі вина) використовувати ячмінне пиво.

1.Clontarf 1014 Classic Blend - виробник «Castle Brands», компанія була заснована в 1998 році. Clontarf - це село, яке розташоване вздовж північного берега Дубліна. У 1014 році там сталася легендарна битва. Король Brian Boru розгромив могутню армію вікінгів під селом Clontarf. У данину поваги до цієї битви виробники назвали свій віскі Clontarf. У наш час Clontarf - це зовсім не село, а жваве передмістя Дубліна. Віскі Clontarf виробляється на винокурні Bushmills. До створення цього напою причетний один з найвідоміших експертів у галузі віскі, автор популярної книги «Біблія віскі» Джим Мюррей (видатний англійський письменник і журналіст, який відомий серед любителів культури віскі). Віскі складається з 66% зернового і 34% солодового віскі, дистилюється тричі і витримується не менше 4 років в бочках з-під бурбону, перед розливом у пляшки фільтрується через деревне вугілля.

Дегустаційні нотатки: Прекрасно збалансований бленд. Колір - золотистий, в ароматі відчутні відтінки обпаленого дуба з нотками солоду й ірису. У післясмаку відчутні натяки карамелі і ванілі.    

Японія - найближчий до шотландського віскі за стилем і за технологією - японський віскі. Японці в Шотландії навіть торф закуповують! Більше того, вони скупили ряд виробництв віскі в Шотландії, і в дуже багатьох японських блендах є частка справжнього шотландського віскі. Перша відмінність японського віскі від шотландського (вона ж і є основною), яка кидається в очі, вірніше в ніс)) - це те, що японський віскі менш димний і торф'янистий. Вважається, що японці не люблять різких запахів. Технологія виробництва така ж, як і в Шотландії. У Японії близько 20-ти виробництв віскі.

2. Nikka All Malt - Компанія Nikka має дві винокурні Yoichi і Sendai, виробляє як солодові, так і купажовані віскі. Засновник компанії Матасака Такетсуру, побудував свою першу винокурню Yoichi саме в тому місці, де спочатку хотів побудувати дистилярню для компанії Suntory - у східній області острова Хоккайдо, неподалік від острова Шикотан. Він вважав, що кліматичні умови тут найбільш близькі до шотландських - волого, прохолодно, багато торфу і дуже якісна вода. У Японії є одна унікальна категорія віскі, нічого подібного ніде в світі не роблять. Чистий солодовий віскі, в якому частина купажу вигнана в традиційних кубах методом дробової перегонки, а друга зроблена з солоду, але вигнана в колонах безперервної дії. Подібних зразків не багато - це Nikka All Malt і Suntory Zen.   

Дегустаційні нотатки: Наш зразок це blended malt (суміш солодових віскі), витримка 6 років в новому дубі. В ароматі присутні поп-корн, солоджений ячмінь, прянощі, сухий торф, а також горіхово-карамельна нотка. У смаку відчувається солодкість солоду і легкий відтінок йоду. Післясмак тривалий.

Шотландія - право називатися батьківщиною віскі традиційно заперечують один у одного Шотландія та Ірландія. У визначенні пальми першості шотландці підтверджують свою перевагу першою письмовою згадкою про віскі, яка датується 1494 роком. Найпоширеніший стиль віскі і наймасовіший спиртний напій у світі - шотландський. У Шотландії найбільша концентрація алкоголю в світі і, звичайно, найбільша кількість виробництв віскі - більше сотні (99 солодових і 8 виробництв зернового віскі).

3. Macleods 8 yo Speyside Singl Malt - виробник Ian Macleod&Company Limited була заснована 26 жовтня 1933 р. Засновник Леонард Джей Рассел. Ian Macleod Distillers Ltd є власником таких торгових марок: Glengoyne Highland Single Malt Scotch Whisky, Tamdhu Speyside Single Malt Scotch Whisky, Isle of Skye Blended Scotch Whisky, Lang's Blended Scotch Whisky, Hedges & Butler, King Robert II, London Hill Gin, TheChieftain's and Dun Bheagan Ranges, Smokehead Islay Single Malt, Six Isles Island Blended Malt Scotch Whisky, Wincarnis Tonic Wines і Macleod's Single Malt Whiskies. Метою компанії є надання своїм клієнтам вибору серед високоякісних міцних напоїв.

Дегустаційні нотатки: солодовий віскі, витримка не менше 8 років у дубових бочках. Добре передає характер регіону Спейсайд. Аромат фруктово-квітковий, проявляються хересні нотки, легкі відтінки димності. Смак повнотілий, залишає сухий і квітковий післясмак.

Канада - за законами Канади віскі повинен бути вигнаний з різних зернових культур традиційним методом подвійної перегонки або в колонах безперервного циклу, але дозволяється додавати до його складу 9,09% сторонніх компонентів - ароматизаторів, спиртів, вироблених поза межами країни. У Канаді до недавнього часу не було солодових віскі. Лише наприкінці минулого століття з'явилося крихітне виробництво, де роблять солодовий віскі по шотландському стилю. Але це не типово для Канади.

4. Сanadian Clab - це найстаріший купажований віскі Канади. Протягом 140 років він є найпопулярнішим напоєм, особливо шанованим серед канадських любителів віскі.

У 1858 році колишній американський бакалійник Хірам Уокер, побудував винокурню The Hiram Walker and Sons – вона донині знаходиться на тому ж місці на річці Детройт, в Канаді (Онтаріо), біля кордону з США. Постійно удосконалюючи процес дистиляції, Уокер створює віскі «Уокерс Клаб» (Walkers Club), який стає популярним у клубах США і Канади. У 1889 році, після прийняття в США закону про необхідність вказувати країну походження на етикетці, Уокер додав до назви слово «канадський», і віскі отримав свою сучасну назву - Канадіан Клаб (Canadian Club). Віскі Канадіан Клаб займає третє місце серед канадського віскі за світовими продажами і знаходиться на 47 місці в списку найкращих у світі алкогольних напоїв преміум-класу.

Дегустаційні нотатки: для виробництва цього віскі використовують ретельно підібрану суміш ячмінного і житнього солоду, а також кукурудзи. Напій проходить витримку не менше 6 років у бочках з американського дуба. Він має приємний аромат з відтінками меду, спецій і фруктів, і легкий, м'який, ледве солодкуватий смак. Післясмак легкий і солодкий з квітковими нотками.

США - bourbon (бурбон) - найвідоміший у світі тип американського віскі. Назву він отримав за місцевістю, де його почали виробляти - графство Бурбон, штат Кентуккі. Зараз, правда, цей тип віскі визнаний національним американським напоєм і може бути виготовлений на всій території США. До його складу має входити не менше 51% кукурудзи, а інші злакові можуть бути - жито, ячмінний солод, пшениця.

На етикетці нашого зразка міститься напис Small Batch - невелика партія пляшок, і Straight - дослівно «прямий». «Прямий» віскі - це зерновий дистилят, приготований з суміші, до складу якої входить мінімум 51% якогось одного типу злаків, а решта 49% можуть складатися з інших злаків. У США для виробництва віскі використовують чотири типи злаків: кукурудзу, жито, пшеницю і ячмінь. «Прямий» віскі повинен дистилюватись при міцності не більше 160 proof (80% алкоголю), бути витриманий у нових обпалених дубових бочках не менше 2 років і розлитий у пляшки при міцності 80 proof (40% алкоголю). У прямому віскі не допускається додавання нейтрального спирту і використання будь-яких добавок.

5. Evan Williams 1783 "Kentucky Straight Bourbon" (Small Batch) - виробник компанія Heaven Hill, винокурня була заснована братами Шапіро в 1935 році і просунула на ринок нові (для того часу) бренди Evan Williams і Elijah Craig. Про Елайджу Крейга, такого собі напівміфічного священика, який першим почав гнати віскі, згодом названий бурбоном, ви вже знаєте. А Еван Вільямс - цілком реальний дистиллер, що оселився в Луїсвіллі (штат Кентуккі) в 1783 році. Він володів першою комерційною, а згодом і однією з перших ліцензованих винокурень в цьому штаті. У гамі продукції компанії Heaven Hill ймовірно найбільша кількість брендів. У світі віскі подібним розмаїттям може похвалитися лише ірландська компанія Cooley, з якою у Heaven Hill партнерські відносини.

Дегустаційні нотатки: позиція без вказівки віку, як свідчать джерела, витримка не менше 8 років у обпаленому дубі, фільтрується через вугілля з цукрового клена перед розливом в бочки. Аромат солодкий, пряно-ванільний, фруктовий (яблуко), проявляється відтінок димності. Смак солодкий і насичений, медово-ванільний з нотками попкорну. Післясмак тривалий, маслянистий, знову ж проявляється кукурудза.

Звіт підготував сомельє виномаркету «Wine Time» у м. Вінниця - Тимур Кватернюк.