Блог Інтернет-магазин
Новини

Дізнавайтесь новини зі світу смаків, а також актуальну інформацію про події та спеціальні пропозиції у WINETIME!

10.03.2013

Країни-виробники віскі

1 березня 2013 року відбулося засідання Whisky Club у м. Хмельницький. Цього разу вирішили пробігтися по деяких країнах-виробниках віскі, зокрема Ірландії, Японії, США та Шотландії.
Країни-виробники віскі

"Зрелый виски подобен человеческому разуму: он не терпит заточения."  (с) Томас Роберт Дюар, «Дюаризмы»

Дегустаційна карта:

1.       Green Spot (Ireland)

2.       Nikka "All Malt" (Japan)

3.       Knob Creek 9 yo 50% (USA)

4.       Rattray's Selection 19 yo Blended Malt, Batch 01(Scotland)

Ірландський віскі Green Spot виробляється відомою компанією John Jameson & Sons на виноробні Midleton, розташованій в містечку Cork, для негоціанта Mitchell & Son. Віскі відноситься до категорії "pure pot still", тобто виготовлений на основі солодженого та несолодженого ячменю. Така технологія використовується тільки в Ірландії. Віскі витримується в погребах протягом 7-8 років в бочках з-під бурбону або хересу.  У ароматі відчуваються трав'яні нотки конюшини, чорносмородинового листа, свіжоскошеної трави і м'яти. У смаку, солодкуватий.  Віскі розвиває досить сухі пряні і м'ятні ноти. В післясмаку розрізняються теплі хлібні відтінки.

Оцінка Whisky Club - 75 балів.

У 1934 році Масатакі Такетсуру побудував свій перший завод у Йоші, який завжди вважався ідеальним місцем для виробництва віскі, багато в чому схожому на Шотландію своїм гірським пейзажем, суворим кліматом і численними торф’яниками. Тут в тому ж році він створює свій перший віскі - "Ніккей". Пізніше, Матасака відкрив ще один завод - "Мійягікіо" на півночі. До того ж, компанія "Nikka" володіє шотландським винокурним заводом Ben Nevis і заводом Dompierre в провінції Коньяк. Сьогодні "Nikka" займає друге місце в Японії по виробництву віскі. Такетсуру намагався зберегти шотландський стиль і традиції у виробництві віскі. Дистиляційні куби на заводах дуже схожі на шотландські, віскі дозріває в дубових бочках. В даний час всі технології Масатакі Такетсуру дотримує його племінник. Лінійка продукції, що випускається, дуже широка, є як односолодовий, так і купажований віскі. У 2002 році завод в Йоші став першим японським заводом, який отримав сертифікат від SMWS (Scotch Malt Whisky Society). Віскі Nikka "All Malt" - японський віскі категорії Pure Malt, створений за унікальною технологією,  яка використовується на даний момент лише в Японії. Частина спиртів віскі вигнана в традиційних кубах Pot still, а частина - в апаратах безперервної дії - Coffey still на двох різних винокурнях. Витримка 6-8 років у бочках з-під американського дубу. Аромат тонкий і в той же час інтенсивно солодовий з димним відтінком. З часом розвивається фруктовість, особливо чітко відчувається японська вишня. Смак свіжий, насичений, маслянистий по консистенції, з нотками білого винограду та ананасу. Післясмак тривалий, з відтінком ванілі, дуба та кокосового молока. Чудовий віскі!

Оцінка Whisky Club - 86 балів.

Віскі Knob Creek виробляється у штаті Кентуккі, США на компанії Jim Beam. "Small Batch Collection" - це ексклюзивна колекція першокласних по своїй якості бурбонів, які виготовляються із застосуванням традиційних технологій, купажують з добірних спиртів, володіють особливою тривалою витримкою у обвуглених бочках типу "Октава" (до 65 літрів) і потужною міцністю. Віскі має аромат з нотами карамелі, ірису, смажених горіхів і дуба. Багатий, солодкий, деревний смак, з легкими тонами фруктів. Тривалий, багатий, перцевий післясмак. Чудовий теплий бурбон!

Оцінка Whisky Club - 86 балів.

Rattray's Selection 19 yo - блендовий солодовий віскі бочкової міцності 55.8% від негоціанта  Dewar Rattray, складається з чотирьох віскі, які витримувалися в хересних бочках, у різних регіонах та різних винокурнях Шотландії:  Auchentoshan 1991 (Лоуленд), Balblair 1990 (Хайленд), Benriach 1989 (Спейсайд) і  Bowmore 1991 (острів Айла). При першому ароматі з’явилися коментарі а-ля "Додому повернулися". У ароматі відчуваються приглушені нотки хересу, ірис, ваніль, але на фоні ледь відчутної димності (щоб не відлякати людей, які не люблять дим у віскі). У смаку взагалі не відчувається спиртовість, червоні фрукти, шкіра та липа відчуваються найкраще. Все та ж димкуватість на фоні. Післясмак довгий, насичений, м’який. В цьому бленді поєднано все просто ідеально - Auchentoshan потрійної дистиляції відповідає за легкість пиття, Benriach додає фруктовості та медовості, Balblair додає тільності і Bowmore закріплює все димністю.

Оцінка Whisky Club - 89 балів.

Звіт підготував сомельє виномаркету "Wine Time" у м. Хмельницький - Роман Пальна