Блог Інтернет-магазин
Новини

Дізнавайтесь новини зі світу смаків, а також актуальну інформацію про події та спеціальні пропозиції у WINETIME!

25.12.2012

Засідання Whisky Club Wine Time у Хмельницькому 21.12.12

Чергове (двадцять перше!) засідання Whisky Club відбулося символічно 21.12.2012.
Засідання Whisky Club Wine Time у Хмельницькому 21.12.12

21 учасник взяв участь в засіданні, яке проходило у пабі готельно-ресторанного комплексу «Шотландія».

 

Позиції, представлені на дегустації:

  1. Gordon & MacPhail  Bowmore 12y.o. 1999 Bourbon/Chateau d'Yquem
  2. The BenRiach Solstice 17 y.o. 2nd Edition
  3. Smokehead 18 y.o.
  4. Octomore 4.2_167 Comus

Gordon & MacPhail  Bowmore 12y.o. 1999 Bourbon/Chateau d'Yquem. Віскі від негоціанта, витриманий 12 років у діжках з-під бурбону, фінішований у діжках з-під сотерну, розлитий при міцності 50% і лімітований у 270 пляшок. Лінійка Missions. У ароматі ніяких натяків на те, що спирти були взяті у Bowmore. Легкий аромат білих квітів, який з часом розкривається у ніжний відтінок айви, банану, персиків. Класика від фінішу у сотерні. Смак медовий з вершковим відтінком. Спиртуозності не відчувається за рахунок відсутності холодної фільтрації при міцності у 50%! Фініш зігріваючий, довгий та стійкий, з солодкістю джему та кексів. Золота середина співвідношення «Ціна/Якість».

Оцінка Whisky Club – 85 балів.

The BenRiach Solstice 17 y.o. 2nd Edition. Віскі з маркіруванням Heavily Peated, тобто використовувався окурений солод. Окрім цього витримувався в бочках з-під бурбону і мав подальший фініш протягом 2-х років (для винокурні The BenRiach це стандарт) у діжках з-під португальського портвейну. Вік наймолодшого спирту – 17 років. При тому це вже друге лімітоване видання Solstice. Міцність, як і у попередника – 50%. Перший ніс розкрився ароматами овочів на грилі, який змінився через декілька хвилин ароматом перезрілого винограду та чорносливу. Окуреність більше відчувалася у смаку – торф’янистий та округлий. Фініш теплий, довгий та приємний, дещо з відтінком сливи.

Оцінка Whisky Club 89 балів.

Smokehead 18 y.o. Лімітоване видання від незалежного ботлера Ian MacLeod у 6000 пляшок, де основна частка спиртів з винокурні Ardbeg доповнена спиртами Coalіla або Bunnahabhain. Розлитий при міцності 46%. Аромат одразу димний, але з проблисками ванілі, цитрусових та імбиру. У смаку спеції, дим та торф. Проте це все доволі швидко зникає і проявляються горіхові відтінки. Фініш повний та яскравий. Відчуття наче після смакування сиров’яленого м’яса.

Оцінка Whisky Club – 86 балів.

Останнім виступив Octomore 4.2_167 Comus, витриманий 5 років у молодих діжках, рівень фенолів досяг 167 проміле, міцність 61%. Четверте видання. Реліз склав 18000 пляшок. Відчуваються молоді спирти при першому носі, далі все стає більш зрозумілим – виноград, персик, свіжоскошена трава на фоні вогнищевого диму вишневого дерева. Дуже цікаво і заплутано. У смаку гарно відчувається наявність 61% алкоголю. Але тим не менше – дим, копченості, солонуватість та імбир розкриваються у смаку по черзі.

Оцінка Whisky Club – 88 балів.

Наступне засідання Whisky Club заплановане на 18 січня.