Блог Інтернет-магазин
Новини

Дізнавайтесь новини зі світу смаків, а також актуальну інформацію про події та спеціальні пропозиції у WINETIME!

20.01.2013

Засідання Whisky Club Wine Time у Хмельницькому 18.01.13

Чергове засідання Whisky Club відбулося у рідних стінах виномаркету Wine Time 18.01.2013. Засідання відвідали 20 учасників.
Засідання Whisky Club Wine Time у Хмельницькому 18.01.13

Безпосередньо на розгляд та дегустацію було представлено лінійку «The Balvenie»:

  1. The Balvenie Doublewood 12 y.o.
  2. The Balvenie Rum Cask Finish 17 y.o.
  3. The Balvenie Sherry Oak 17 y.o.
  4. The Balvenie Peated Cask 17 y.o.

Винокурня «The Balvenie» відкрита в 1892 році Уїльямом Грантом. Розташована біля винокурні «Glenfiddich», поряд із замком Балвіні, від якого й отримала свою назву.

Підвал перетворився на склад для витримки віскі, перший поверх - в ток для солодження, а на верхньому поверсі розташувалося сховище ячменю, вирощеного на родючих землях ферми «Балвені Мейнз».
Перші краплі спирту з'явилися 1 травня 1893. Бутелювання віскі почалося в 1973 році.

На виробництві задіяний найбільш титулований майстер купажу – Девід Стюарт.

The Balvenie Doublewood 12 y.o. витриманий у бочках з-під бурбону, а перед фінішом у бочках з-під іспанського хересу – це найкраще, що можна знайти у портфелі «Balvenie» з витримкою понад 12 років. Перша бочка надає віскі дубову гіркоту та димні відтінки, але хересна бочка наділяє його багатим букетом з горіховими тонами. Віскі володіє яскравим, м'яким, солодкуватим смаком з нотками кориці, натяком на горіхові солодощі і делікатним відтінком хересу. 

Фініш не досить довгий, але теплий.

Оцінка Whisky Club – 84 бали.

The Balvenie Rum Cask Finish 17 y.o. витриманий у американському дубі з фінішом у бочках з-під ямайського рому. Один з цікавих експериментів «The Balvenie». (До речі, на Ямайці для дистиляції сільськогосподарського рому використовують аламбік Шаранта, який застосовують у провінції Коньяк у Франції, що надає рому деякої незвичності). Бочка з-під ямайського рому надала віскі багатство і тепло спецій з відтінками перезрілих фруктів. Дуже цікавий та незвичайний аромат. У смаку мед та ваніль. Післясмак повний, зігріваючий з солодкістю згущеного молока.

Оцінка Whisky Club – 87 балів.

The Balvenie Sherry Oak 17 y.o. витриманий у бочках з-під іспанського хересу Олоросо. Ще один чудовий експеримент. У ароматі сухість, натяки на горіх та какао. Потім стає ще більш кофейним (есперессо, рістретто), і пряним – мускатний горіх, кориця. У смаку чорнослив, кава, шоколад, хересні тони… Дуже нагадало херес Alvaro Domeq Aranda Cream. Післясмак довгий, чорносмородиновий, натяк чорносливу.

Оцінка Whisky Club  - 89 балів.

Останній Тhe Balvenie Peated Cask 17 y.o. Витримані у нових американських бочках окурені спирти «Balvenie». Цікавий експеримент. Дуже сподобалося. Ніжний квітковий аромат з відтінками троянди та волошок на фоні диму та йоду. У смаку солодка димність з медом та ваніллю. З часом розкриваються пряні відтінки кориці та анісу.

Оцінка Whisky Club – 88 балів.