Блог Інтернет-магазин
Новини

Дізнавайтесь новини зі світу смаків, а також актуальну інформацію про події та спеціальні пропозиції у WINETIME!

11.11.2013

Засідання віскі-клубу на тему: "Rum Plantation"

"І я жив тільки ромом, так! Ром був для мене і м'ясом, і водою, і дружиною, і другом!" (с) Острів скарбів, Роберт Льюїс Стівенсон

5 листопада у стінах дегустаційного залу «Wine Time» виступив експорт-менеджер французської компанії Cognac Ferrand - Ivan de Fonclare, представляючи лінійку ромів з різних островів карибського басейну - Rum Plantation.

Компанією Cognac Ferrand під маркою «Plantation» представлена ​​ціла колекція рому, виробленого в різних країнах світу, які традиційно займаються виробництвом цього популярного напою. До їх числа відносяться Тринідад, Барбрдос, Панама, Гайана, Нікарагуа, Ямайка і Гренада. Весь ром лінійки «Plantation» створений за місцевими технологіями та з урахуванням сформованих традицій, тому будь-який з його видів повною мірою передає особливість і колорит тієї країни, де він був дистильований. Особливість рому марки «Plantation» полягає в тому, що він піддається фінішній витримці (французи її називають «подвійна») - спочатку за місцем виробництва в передбаченій технологією бочці, а потім у Франції в бочках з-під коньяку.

Перейдемо безпосередньо до дегустаційних заміток:

Plantation Rum Grande Réserve був продегустований першим на засіданні. Витриманий протягом трьох років в бочках з-під бурбону на Барбадосі, а потім фінішований в бочках з-під коньяку протягом трьох місяців.

Аромат:  У складному букеті рому відчуваються початкові тони карамелі, ірису та тоффі. При контакті з повітрям збагачується нотами перцю, гвоздики та інших пряних спецій, а потім їм на зміну приходять аромати кокосу.

Смак: Яскравий смак рому середньої інтенсивності, створює відчуття приємної в'язкості поступово переходить у солодко-пряні тони і... кокос!

Фініш: тривалий зігріваючий післясмак з нотками смажених горіхів і прянощів.

Plantation Rum Guatemala Gran Anejo. Витримується в бочках з-під бурбону три роки. Бленд з двох видів спиртів - вигнаних методами Pot Still та Coffey Still. Фініш проходив у провінції Шаранта в бочках з-під коньяку протягом трьох місяців.

Аромат: складний, в приємному ароматі відчуваються нотки ванілі та лакриці. З часом дуже яскравим стає аромат кокосу.

Смак: має перцеву основу - він гострий (можливо на це вплинуло 42% алкоголю). Але з часом стає більш м’яким та зрозумілим. Солодкий, має яскравий присмак абрикосу, джему. Кілька хвилин і в смаку кокос!

Фініш: достатньо інтенсивний, у післясмаку відчувається ваніль, кориця, фіалка і у самому кінці - кокос!

Plantation Rum Barbados XO 20th Anniversary Шикарний ром, виготовлений до річниці того, що компанія Ferrand виготовляє роми вже 20 років. Витриманий на Барбадосі протягом 10 років, фінішований в бочках з-під коньяку три місяці і в бочках з-під іспанського хересу протягом трьох місяців.

Аромат: Складний, спочатку відчуваються хересні ноти, прояв родзинок, сушених бананів, фініків. Поступово розкриваються квіткові ноти з наростаючим відчуттям кокосу!

Смак: збалансований та гармонійний. Відчувається чорнослив, горіхи, такі як мигдаль та грецький горіх. Присутня деяка терпкість.

Фініш: доволі інтенсивний та довгий з відтінком вишневого  джему та кориці. Чудовий!

Plantation Barbados 2000  Виганяються спирти в обох типах перегонних кубів. Це останній вінтажний ром, який дегустували. Витриманий 9 років в бочках з-під бурбону на Барбадосі і фінішований 8 місяців в бочках з-під коньяку у Франції.

Аромат: Ірис та апельсинова цедра. Сколихнувши в бокалі, отримав новий аромат карамелі та зеленого винограду. У самому кінці аромат трансформується в відтінок спецій та випічки.

Смак: відчувається шкіра, карамель, апельсинова кірка та тютюн. Ці 4 смаки показують, наскільки гарний баланс аромату та смаку. Чудово! Потім розкриваються смаки горіху, деяка солоність.

Фініш: у післясмаку відчувається какао, карамель і все та ж цедра апельсину, яка надовго залишається в задній частині рота.

Звіт підготував сомельє виномаркету «Wine Time» у м. Хмельницький – Роман Пальна.