Блог Інтернет-магазин
Новини

Дізнавайтесь новини зі світу смаків, а також актуальну інформацію про події та спеціальні пропозиції у WINETIME!

24.08.2013

Засідання віскі-клубу на тему: "Прогулянка по островах"

16 серпня 2013 року в виномаркеті «Wine Time» міста Чернігова відбулося 8-ме засідання віскі-клубу на тему «Прогулянка по островах».

На дегустації були представники західних островів: Айла, Скай і Малл. Вибираючи позиції на 8 засідання, ми враховували і смакові переваги наших клієнтів, тому були продегустовані наступні позиції:

1 . Bruichladdich 10 Years

2 . Ledaig 1994 Connoisseurs Choice Gordon & Macphail

3 . Talisker Distiller's Edition 1999-2010

4 . Laphroaig 10 Year Old

Як і слід було очікувати, кожна позиція була індивідуальна у своїх смакових і ароматичних характеристиках:

Bruichladdich 10 years - віскі з острова Айла. Витримка 10 років у бочках з-під бурбона і з-під хересу, міцність 46%. Віскі дуже легкий, в ароматі чорнослив, ваніль і карамель. У смаку солодкість, перцевість та копченість. Оцінка 81 бал. Віскікурня Брукладді (Bruichladdich) знаходиться на березі озера Індал (Indaal), на острові Айла (Islay). У перекладі з гальської її назва означає «край узбережжя». Це найзахідніша винокурня Шотландії.

Ledaig 1994 Connoisseurs Choice Gordon & Macphail - віскі з острова Малл, витримка 19 років в бочках з-під бурбона і з-під хересу, міцність 46%. Ми очікували більш потужного аромату і смаку, але віскі виявився дуже легким і витонченим. В ароматі присутні нотки верескового меду, карамелі «Дюшес», з солоним смаком і перцевістю. Оцінка 84 бали. Віскікурня Тоберморі відкрилася в 1837 році, кілька разів припиняла свою роботу і відкривалася знову, але зараз справно виробляє два сорти напою - «Тоберморі» і «Ледіг».

Talisker Distiller's Edition 1999-2010 - віскі з острова Скай, витримка 11 років в бочках з-під бурбону і з-під хересу Аморосо (солодкий різновид хересу Олоросо), міцність 45,8 %. В ароматі йод, багаття, дим, горіх, вялений чорнослив, в смаку дюшес з перцем. Оцінка 88 балів. Єдина віскікурня на острові Скай, побудована в 1830 році Робертом Стівенсоном.

Laphroaig 10 Year Old - віскі з острова Айла, 10-річна витримка в бочках з-під бурбону, міцність 40%. Аромат мокрого згорілого дерева, горілих колош, стерильних бинтів, чорносливу і тамбура (класика жанру)! У смаку палене пір’я, пічка, морські водорості. Оцінка 88 балів.

Звіт підготувала сомельє виномаркету "Wine Time" в м. Чернігів - Олена Бродар