Блог Інтернет-магазин
Новини

Дізнавайтесь новини зі світу смаків, а також актуальну інформацію про події та спеціальні пропозиції у WINETIME!

23.02.2013

Засідання віскі-клубу на тему: “Віскі від Gordon&MacPhail”

Чергове засідання віскі-клубу, приурочене даній тематиці, відбулося в м. Рівному у виномаркеті ”Wine Time” 19 лютого 2013 року. Компанія Gordon & MacPhail є одним з найбільших ботлерів в Шотландії і оптовим продавцем з давньою історією. Заснована в 1895 році Джеймсом Гордоном і Александром Макфейлом в містечку Елгін, де по наші дні ще зберігся той самий магазинчик.
Засідання віскі-клубу на тему: “Віскі від  Gordon&MacPhail”

Колекція  Gordon & MacPhail складається з багатьох лінійок віскі, серед яких найбільшою є Connoisseurs Choice, також компанія володіє дистилерією BenRomach і з 1993 року не тільки витримує і розливає спирти, а й виробляє.

Високу позицію Gordon&MacPhail підтверджує статус «Офіційного постачальника солодових і купажованих шотландських віскі» для Європейського парламенту в Люксембурзі і Брюселі, офіційними споживачами продукції Gordon&MacPhail є Британський королівський парламент в Лондоні і парламент Шотландії в Едінбурзі.

G&M Ben Alder (blend)

Звісно немає нічого кращого, ніж шотландські солодові віскі, однак не варто відмовлятися і від блендів, особливо від не дуже розкручених і маловідомих. Ben Alder Finest найперший бленд компанії Gordon & Macphail, вперше побачив світ в 1900 році під назвою The Dew Of Ben Alder ("Роса Бен Елдера") — популярним він став відразу.

Ось і наші члени віскі-клубу були приємно здивовані якістю і рівнем цього напою. Думаю, що в сліпій дегустації молтів не всі сказали б, що це змішаний віскі. В нього легкий фруктовий аромат з делікатною димною нотою. На смак також м’яка, ніжна суміш спейсайдівських і високогірних молтів. Просто знахідка на полиці, коли сьогодні не хочеться витратити на віскі більше, ніж 200 грн.

G&M "Frasers Reserve" Lowland

Другою позицією була пляшка з лінійки Gordon & Macphail Frasers Reserve. В цій серії ми не знаємо, спирти якої віскікурні бутильовані. На рівнині не так багато діючих заводів, але ж ми не можемо стверджувати, що віскі в пляшці не з якоїсь закритої віскікурні. Загалом віскі типовий для рівнини – зеленуваті відтінки, трава, сіно, зелене яблуко. Свіжість, яка тримається протягом всього вечора. На смак також яблучно-трав’янистий, цитрусовий напрямок. Тонкий, делікатний віскі – ідеальний аперитив.

G&M "Whisky Labels" Miltonduff 10y.o.

Віскікурня спейсайду, спирти якої створюють основу популярного купажу Ballantine’s. Одна з тих винокурень, які не розливають спирти самі - це і є саме тою фішкою, яку дають нам ботлери. Без них ви не спробуєте таку річ в чистому вигляді.

Віскі вишуканий, насичений, з квітковими, медовими ароматами, можливо трохи горіхів (мигдаль). На смак солодкий і приємний, не кусається. Згодом з’являються трави і прянощі. Гарний, якісний зразок, за дуже приємні гроші.

G&M "Connoisseurs Choise" Glencadam 19р (10.1990 – 07.2010)

Є в магазинах “Wine Time” деякі цікаві зразки ну за дуже приємні гроші. Двадцятирічний віскі за ціною біля 500 грн.

Погодьтеся, не кожен день ми пробуємо 20-ки, навіть не дуже відомих чи не дуже видатних віскікурень.

Сьогодні в Glencadam нове дихання, продегустована пляшка показала нам спирти давнішого часу.

Бочки з під бурбону першого заповнення дали нам відвертий «бурбонний» аромат. Сухі квіти, червоне яблуко, молочний, можливо білий шоколад.

Потрібно було багато часу, щоб віскі проявив себе в повній мірі, тільки найбільш «стійким» віскіменам після дегустації відкрились лимони, сіно і горіхи.

Загалом віскі спокійний, з невиразним характером.

G&M "Secret Stills" Islay (560 bottles)

Представник лінійки Gordon & Macphail, назву якого також засекречено, але злегка. На звороті пляшки є надруковане питання, яке прямо вказує на походження спиртів. На даній пляшці було таке «Найстаріша віскокурня на Айлі?». До цього питання цей віскі плутали і з Лафроїгом, з Лагавуліном, з іншими…

Нетиповий, якщо рівняти до офіційних розливів, можливо не такий делікатний і ніжний, все таки 45%. Аромати торфу і водоростей, делікатна димність, яка частково перейшла в фрукти. Гарний інтригуючий острівянин.

Звіт підготував сомельє виномаркету “Wine Time” у м. Рівне - Олександр Грищенко.