Блог Інтернет-магазин
Новини

Дізнавайтесь новини зі світу смаків, а також актуальну інформацію про події та спеціальні пропозиції у WINETIME!

09.08.2013

Засідання віскі-клубу на тему: "Benromach"

2 серпня 2013 року в виномаркеті "Wine Time" міста Чернігова відбулося чергове вже сьоме засідання віскі-клубу. Дегустація була присвячена віскі Benromach.

Віскікурня Benromach найменша в регіоні Спейсайд. Заснована в 1898 році, винокурня Бенромах багато разів закривалася і змінювала власника до тих пір, поки в 1993 році не була викуплена компанією Gordon & MacPhail, яка буквально врятувала її від повного руйнування. Офіційно винокурня була відкрита в 1998 році Принцом Уельським. В даний час Benromach - гордість компанії «Гордон & Макфейл».

Джерело: Benromach

Компанія Gordon & MacPhail є найбільшим незалежним ботлером Шотландії і оптовим торговцем алкоголем з давньою історією.

Профіль компанії розширився з придбанням у 1993 році мініатюрної дистилярні Benromach.

На даний час на складах Gordon & MacPhail зберігається понад 700 різних спиртів у віці від 5 до 70 років. Завдяки своїм унікальним запасах спиртів компанія Gordon & MacPhail випустила в світ гучну серію 70-річних розливів, у складі якої поки тільки Glenlivet 70 YO і Mortlach 70 YO. Але всім зрозуміло, що за цими першопрохідцями послідує поповнення.

Володіння великою колекцією спиртів дозволяє компанії бутилювати під власною маркою більше 300 найменувань віскі на рік. Розташована в передмістях старовинного міста Форрес (Forres) регіону Спейсайд дистилярня Benromach є місцем виробництва власних спиртів. Вона обладнана всього двома перегінними кубами. Метою придбання Benromach Distillery, що простояла закритою протягом 10 років, було відродження виробництва односолодових віскі Benromach Single Malt Scotch Whisky.

З цим завданням компанія впоралася успішно, замінивши обладнання і перетворивши оновлену дистилярню в місце, привабливе для туристів. Через рік після того, як на Benromach Distillery відкрився центр для відвідувачів, їй було присвоєно почесне звання Whisky Band Innovator Of The Year 2010.

Джерело: Whiskyon.ru

Під час засідання віскі-клубу були продегустовані та оцінені наступні позиції:

• Benromach TRADITIONAL

• Benromach 10 Years OLD

• Benromach SASSICAIA wood finish

• Benromach Peat smoke 2004

Benromach TRADITIONAL - міцність 40%, витримка 6 років в бочці з-під бурбону і хересу. В ароматі віскі були присутні торф, квіти, акація, ваніль. Смак дуже солодкий, смак солоду, деревини, волоського горіха. Оцінка 80 балів.

Benromach 10 Years OLD – міцність 43%, витримка 10 років у бочках з-під бурбону, хересу і хересу Олоросо. В ароматі ми знайшли мелений волоський горіх, чорнослив, хересні тони, сухофрукти. Смак виявився спочатку солонуватий, що переходить в солодкий. Був присутній фундук і перцевий післясмак. Оцінка 86 балів.

Benromach SASSICAIA wood finish - міцність 45%, витримка 7 років у бочках з-під бурбону, хересу і 29 місяців (з 7 років) у бочках з-під вина Сассікайя. В ароматі присутня виноградна вичавка, родзинки, горіх і вершки. Смак дуже м'який, солодкий, післясмак не надто тривалий. Оцінка 74 бали.

Benromach Peat smoke 2004 - міцність 46%, витримка 8 років в бочці з-під бурбона. В ароматі присутні нотки дюшесу, диму, ванілі. Смак дуже солодкий, м'яка перцева  нотка. Смак багаття і диму. Оцінка 87 балів.

11 наших постійних експертів віскі оцінили свій улюблений напій достойно! Дегустація дуже сподобалася, дуже порадували і невисокі ціни на віскі! Всім нам подобається, коли улюблені напої ми можемо придбати у нашому виномаркеті за дуже прийнятними цінами.

Наступне засідання віскі-клубу відбудеться 16 серпня о 19.00 у виномаркеті "Wine Time". На дегустації будуть представлені острівні віскі.

Звіт підготувала сомельє виномаркету «Wine Time» у м. Чернігів - Олена Бродар.