Блог Інтернет-магазин
Новини

Дізнавайтесь новини зі світу смаків, а також актуальну інформацію про події та спеціальні пропозиції у WINETIME!

29.10.2013

Засідання віскі-клубу на тему: "Arran"

25 жовтня у м. Луцьк проходило чергове засідання віскі-клубу. Цього вечора були продегустовані віскі від виробника “Аrran” з однойменного острова.

Місцем проведення цього разу обрали пивний ресторан “Бравий Швейк”, який порадував усіх присутніх виступом джазового ансамблю після завершення засідання.

На дегустації були представлені такі зразки:

1. Robert Burns

2. Arran Оriginal

3. Dewar Rattray Arran 1997

4. Machrie Moor

Arran - це невеликий, але дуже гарний острів в південно-західній частині Шотландії. Арран часто називають Шотландією в мініатюрі, оскільки там є всі елементи рельєфу, характерні для географії Шотландії - як рівнини, так і гори. Сама ж винокурня Аrran знаходиться недалеко від поселення Лохранза (Lochranza), яке назване так, тому що над ним “завжди світить сонце”. Перший спирт Arran Distillery видала з перегінного куба 29 червня 1995 року 0 14 годині 29 хвилин. З самого початку і до сьогодні винокурня Arran залишається незалежною. Більшість винокурень Шотландії належать транснаціональним корпораціям, таким як Diageo або Pernod Ricard, в той час як Arran Distillery залишається маленькою незалежною шотландською компанією.

В північній частині острова Арран надзвичайно чиста вода. На винокурню вода надходить з маленького озера Лохнадаві (Loch na Davie), і згідно з численними аналізами, вважається однією з найчистіших в Шотландії. Унікальність клімату західного узбережжя Шотландії полягає в тому, що завдяки теплій течії Гольфстрім він є особливо м'яким і помірним. На острові Арран навіть росте кілька пальм - це свого роду шотландська Ямайка. Незважаючи на те, що на острові є всього одна винокурня, історія виробництва віскі тут досить багата. На початку XIX століття на острові функціонувало понад 50 нелегальних виробництв віскі. У Шотландії завжди було добре з виробництвом віскі, але досить погано - із сплатою податків.

Незважаючи на те, що винокурня Arran  дуже молода, тут виробляють віскі класичним способом, поєднуючи найкращі сучасні технології з найкращими традиційними методиками. Наприклад, чани для бродіння зроблені з орегонської сосни, тоді як більшість використовує ємності з нержавіючої сталі. Насправді тут виробляється не так вже й багато віскі, якби винокурня Аrrаn працювала на піку своєї потужності, то виробляла б близько 500 000 літрів спирту на рік. Наприклад, Tomatin може виробляти 5 000 000 літрів на рік.

У виробництві використовують ячмінь виключно зі східного узбережжя Шотландії трьох різних сортів. Він не піддається обробці димом. Для його сушіння використовується виключно гаряче повітря. Тому, незважаючи на те, що цей віскі острівний, в ньому не відчувається ні найменшого натяку на торф. Крім того, тут використовують дуже маленькі перегінні куби з високими і вузькими шиями. Форма перегінного куба дуже впливає на стиль віскі. Висока шия забезпечує легку і середню міцність, оскільки тільки найлегші пари спирту досягають верху. При цьому більш важкі фракції опадають вниз і знову піддаються перегонці. Також дуже повільний процес перегонки, що триває мінімум три години. У підсумку виходить дуже чистий ароматний спирт з фруктовим стилем.

1. Robert Burns - цей віскі із витримкою 8 років в діжках з-під хересу має м’який маслянистий аромат із нотами ячмінного солоду, свіжих зелених яблук, груші і нюансами ванілі. Смак достатньо м'який з фруктовим і довгим гіркуватим післясмаком з горіховими тонами.

Відомий шотландський поет Роберт Бернс займався не тільки складанням віршів, він заробляв собі на життя, працюючи інспектором служби, яка контролює легальність виробництва віскі. Але ходили легенди, що поет не дуже суворо ставився до виробників напою і навіть дегустував віскі прямо на винокурні. Саме тому в його збірниках стільки поем, присвячених цьому напою.

2. Arran Оriginal – цей зразок являє собою купаж солодових віскі на базі 10 р. із витримкою в діжках з-під бурбону та хересу. В ароматі відчуваються солодкі ванільні ноти, які поступово переходять у фруктові тони банану та дині. Надзвичайно м'який смак з приємними цитрусовими і ванільними нотками.

3.Dewar Rattray Arran 1997 – віскі із витримкою 13 років в хересних діжках. Це унікальна можливість спробувати віскі від ботлера, адже винокурня Арран практично не продає свої спирти. Цей віскі із приємним золотим кольором, із ніжним квітково-пряним ароматом з натяками на мед та шоколадні цукерки найбільше сподобався усім присутнім.

4. Machrie Moor – єдиний зразок від винокурні Arran, де під час виробництва використовувалось сушіння на торфі. Склад PPM становить 15-20. Восьмирічна витримка надала віскі чистого смаку, який розкривається нотами ванілі, меду, лимонної цедри з натяком на сіль і вкінці м'які і тонкі нотки торф'яного диму.

Звіт підготував Володимир Темченко, шеф-сомельє виномаркету “Wine Time” у м. Луцьк.