Блог Інтернет-магазин
Новини

Дізнавайтесь новини зі світу смаків, а також актуальну інформацію про події та спеціальні пропозиції у WINETIME!

28.10.2014

Засідання віскі-клубу на тему: "Хайленд"

17 жовтня у виномаркеті «Wine Time» у м Чернігові знову відбулася зустріч любителів віскі, а темою знову став регіон Хайленд.

Нами були продегустовані наступні позиції:

  • Dalmore  Connoisseurs Choice 1996-2008 (Gordon and MacPhail) , 43%
  • Dalwhinnie  15y.o., 43%
  • Oban 14y.o., 43%

Dalmore - на сьогоднішній день це один з найпрестижніших і дорогих сортів шотландського віскі. Віскікурня Dalmore знаходиться на північних берегах затоки Firth of Cromarty, глибоко в шотландському високогір'ї, тут вона користується усіма перевагами природних ресурсів: водами високогірного озера Лох-Мор, чудовим золотим ячменем, народженим щедрими ґрунтами Чорного острова (Black Isle). Вона була однією з перших віскікурень, побудованих в області слідом за прийняттям Акцизного Акту, який зробив приватне виробництво спиртного законним. У 1850 році віскікурня була здана в оренду сімейству Sutherland. Пізніше орендарями став клан Маккензі, який, в кінцевому рахунку, придбав це підприємство у власність, в 1891 і протримало його до 1960.          На сьогоднішній день відбулося злиття Маккензі і компанії Whyte & Mackay Ltd і з того дня об'єднання отримало назву Dalmore-Whyte & Mackay Ltd.

Деякі дистиляційні куби, встановлені на заводі, датуються 1874 роком. Незвична конструкція кубів. Чотири з них мають плоскі вершини, а не звичну "шию лебедя", що дозволяє робити спирти більш важкими і характерними. Інші чотири куба мають унікальні водні зовнішні циліндри навколо "шиї", які забезпечують постійне охолодження міді і більш ретельне очищення спиртів.

Деякі дистиляційні куби, встановлені на заводі, датуються 1874 роком. Незвична конструкція кубів. Чотири з них мають плоскі вершини, а не звичну "шию лебедя", що дозволяє робити спирти більш важкими і характерними. Інші чотири куба мають унікальні водні зовнішні циліндри навколо "шиї", які забезпечують постійне охолодження міді і більш ретельне очищення спиртів.

Dalmore  Connoisseurs Choice 1996-2008 (Gordon and MacPhail) , 43%

Аромат - м'який і солодкуватий. Розкривається нотами польових квітів, печива, ванілі, солодких яблук і солоду.

Смак - свіжий і приємний. Трохи цукатів, яблучне пюре і випічка.

Післясмак - не надто тривалий, приємний. Сухофрукти і трохи сухої трави, пряні нотки.

Оцінка - 88.

Віскікурня Dalwhinnie знаходиться в Північному Хайленді, на висоті 327 метрів на рівні моря. Вона була заснована в 1897 році на історичному місці зустрічі контрабандистів і виробників віскі. Назва віскікурні так і перекладається з гельської мови - «місце зустрічі». Dalwhinnie добре відома будь-якому любителю односолодових віскі. З перших днів вона входить в число The Classic Malts від UDV, оригінальну шістку молта, де представляє центральне нагір'я Шотландії. Також вона відіграє важливу роль в таких популярних блендах, як Buchanan і Black and White. Середня температура всього 6 градусів і винокурня буває тижнями занесена снігом. В таких умовах віскі дорослішає повільніше, саме тому базова версія цього віскі продається тільки в 15-річному віці. Dalwhinnie - не тільки віскікурня, але ще й метеостанція, так як її розташування дозволяє робити якісні виміри метеорологічних відомостей. Кожен день керівник  віскікурні складає і передає метеозведення, в якій вказані тиск, температура, сила вітру та опади.

Dalwhinnie 15y.o., 43%

Аромат - досить ніжний, тонкий. Солод, яблука і груші, трохи дуба та випічки з ваніллю. Трохи пізніше з'являються медові і трав'яні ноти.

Смак - солодкість, мед, сухофрукти і дуб.

Післясмак - не тривалий (очікували довше). Дуб, спеції і білий хліб (скоринка).

Оцінка - 83.

Oban Distillery - це невелика віскікурня, яка є однією з найстаріших в Шотландії, вона була заснована братами Стівенсон в 1794 році. Виробництво Oban знаходиться на західному узбережжі Шотландії, в самому центрі міста Обен, який також називають "Брама на острова". Віскікурня має всього два перегінних куба, для виробництва віскі використовується некопчений солод, який народжується недалеко від берегової лінії, в результаті чого напій набуває унікального характеру. Віскі Oban випускається невеликими партіями і весь йде на розлив. Обсяг виробництва невеликий - віскікурня входить в десятку найменших в Шотландії. Віскі входить в класичну шістку Classic Malts і продається в кількості 780,000 пляшок на рік, виходячи таким чином на п'яте місце серед солодових віскі Diageo, і перше місце в США.

Oban 14y.o., 43%

Аромат - більш щільний і насичений. Солодкість, сухофрукти, горіхові ноти і «морська свіжість». Також з'являються дуб і спеції, і вершкова нотка.

Смак - солодкий і солонуватий (морська сіль) одночасно. Фрукти, спеції, солод, трохи гіркого шоколаду і дуба.

Післясмак - середньої тривалості, солоний, сухий і, досить-таки, трав'янистий.

Оцінка - 85.

Звіт підготував сомельє виномаркету «Wine Time» у м Чернігові - Боїв Юрій