Блог Інтернет-магазин
Новини

Дізнавайтесь новини зі світу смаків, а також актуальну інформацію про події та спеціальні пропозиції у WINETIME!

25.04.2014

Засідання віскі-клубу на тему: «Bowmore»

4 квітня в виномаркеті «Wine Time» у м. Чернігові відбулося чергове засідання віскі- клубу на тему: «Bowmore».

На цій зустрічі ми вирішили продегустувати молти від найстарішої винокурні острова Айла, але обмежилися не тільки офіційним розливом, а вибрали позиції від таких відомих ботлерів, як «Douglas Laing & Co» і «Murray Mc David».

Винокурня Bowmore (рос. Боумо) - найстаріша винокурня на острові - була заснована в 1779 році на березі затоки Loch Indaal. Завод належить Morrison Bowmore Distillers Ltd, яка, в свою чергу, належить японській компанії Suntory. На сьогоднішній день винокурня виробляє близько 2 млн. літрів односолодового віскі на рік. Основна частина віскі, близько 85% всього обсягу, дорослішає в бочках з-під бурбона, і лише 15% в бочках з-під хересу. Bowmore є однією з трьох винокурень на Айлі, які досі здійснюють пророщування ячменю на підлозі. На винокурні Bowmore виробляється багато різноманітних віскі різного віку, витриманих у різних умовах. Багато хто розглядає це розмаїття як вдалий маркетинговий хід, не ефективний технологічно. Зате такий підхід дозволяє компанії задовольнити портеби великої кількості покупців з різними смаками і достатком.

Основний вид діяльності ботлерів - скупка у винокурень спиртів різного ступеня витримки і рідкості з метою їх подальшого бутилювання. Не варто думати, що ботлери - це сучасний економічний і маркетинговий винахід. Фактично, можна сказати, що вони в тій чи іншій мірі існують стільки ж, скільки і винокурні.

Варто обмовитися, що безпосередньо перед розливом негоціанти, як правило, проводять різні експерименти зі спиртами. Іноді це нестандартний, невластивий для відповідного офіційного розливу термін витримки/додаткової витримки (фінішування), іноді сміливі експерименти з витримкою і/або фінішуванні спирту в нестандартних бочках, наприклад, від французьких вин, ямайського рому і т.д.

Джерело: dram-orchestra.livejournal.com

Нами були продегустовані наступні позиції:

Bowmore 12 yo

• Murray McDavid Bowmore Sherry 2000 9 yo

• Douglas Laing Bowmore 10 yo

Bowmore 12 yo (40%) - найзбалансованіший за смаком і ароматом віскі на острові Айла. Витримувався 12 років в бочках з-під бурбона (80%)  і хересу (20%). В ароматі присутній легкий дим і торф, а також простежуються солодкуваті нотки цитруса і меду. У смаку - дим, трохи дерева і солі, в кінці можлива невелика перцевість. Післясмак середньої тривалості. Оцінка 82.

Murray McDavid Bowmore Sherry 2000 9 yo (46%) - провів 9 років виключно в бочках з-під хересу. Розлитий без холодної фільтрації і підфарбовування. В ароматі багато хересу, горіхів, сухофруктів і карамелі. Простежується солодкуватий дим, і з часом з'являються пилові ноти. Смак терпкий, досить інтенсивний, з характерною хересної солодкістю. У післясмаку дим, легка солодкість і дерево. Оцінка 84.

Douglas Laing Bowmore 10 yo (46%) - розлитий без холодної фільтрації і підфарбовування. Тип бочки не вказаний (імовірно з-під бурбона). Аромат морський (йод і водорості), з часом проявляються димок, земельно-торф'яні відтінки і підкопчена солона рибка. У смаку присутні нюанси морської солі і легка гірчинка, яка змінюється легкою фруктовою солодкістю. У післясмаку дим і деревне вугілля. Оцінка 85.

Звіт підготував сомельє виномаркету «Wine Time» у м. Чернігові - Боєв Юрій