Блог Інтернет-магазин
Новини

Дізнавайтесь новини зі світу смаків, а також актуальну інформацію про події та спеціальні пропозиції у WINETIME!

08.09.2013

9-те засідання віскі-клубу в Чернігові

6 вересня в виномаркеті «Wine Time» міста Чернігова відбулося 9-е засідання віскі-клубу. Дегустація була «сліпа» , але майже всі позиції вже були раніше продегустовані нами на засіданнях віскі-клубу.

Були представлені наступні позиції:

1 . Tomatin 12 ( 40%)

2 . Ardmore Traditional cask (46%)

3 . Big Peat (46%)

Оскільки віскі-клуб проводиться не вперше, ми вирішили випробувати наших клієнтів на те, як добре вони почали розбиратися в віскі і представили першим ром Matusalem 10 років витримки. Як виявилося, багато клієнтів здогадалися, що тут щось не так, але ніхто не відгадав, що це ром. Багато-хто сплутав його з бренді, бурбоном «Old Fitzgerald 1849», канадським віскі, напевно через його солодкість в смаку і ароматі. У підсумку наша ідея всім сподобалася.

Tomatin 12 - наші дегустатори відразу здогадалися, що це шотландський віскі і навіть 12-річний. Були пропозиції що це: Aberlour , Benromach , Glenfiddich. Навіть оцінили його вартість 350-380 гривень і дали оцінку від 72 до 82 балів.

Ardmore Traditional cask, як і в перший раз, коли ми його подавали теж у «сліпій» дегустації, віскі сплутали з острівним з Айли, були пропозиції, що це Кемпбелтаун і навіть Талліскер. В ароматі присутні ноти бинтів і чорносливу. Передбачувана вартість 450 гривень і оцінка 76 балів.

Big Peat – звичайно ж тут наші дегустатори не помилились і відразу визначили, що віскі з острова Айла, були пропозиції що це Кілхоман і міцність не менше 57% об., деякі засідателі навпаки припустили, що віскі не такий вже й міцний - 40-46% об. Оцінили в 550-600 гривень.

Всім дуже сподобалася саме така дегустація - «сліпа». Оцінювати продукт, коли нічого не знаєш про його походження, - набагато цікавіше , ніж коли знаєш звідки він і що з себе представляє. Були пропозиції робити такі дегустації частіше.

Звіт підготувала сомельє виномаркету «Wine Time» у м. Чернігів - Олена Бродар.