Інтернет-магазин

Статті

Про все, що захоплює і надихає у світі смаків! Це територія неспішних розмов у форматі інтерв’ю, статей та оглядів.

14.06.2013

Нові заклади Чернігова у програмі «Cork Fee»

До програми «Cork Fee» приєднались ще два заклади Чернігова – «Steak House» і «Нірвана». Тепер і в них ви зможете насолоджуватись улюбленим вином, яке принесете з собою.

«Steak House» - перший м’ясний ресторан міста. Дослівно назва перекладається як «дім стейка», і варто відзначити, що у цього закладу з м’ясом справді дуже ніжні відносини. Відмінність від вже наявних у місті ресторанів з м’ясним меню полягає в тому, що тут стейки готують на «вапо-грилі». Це унікальний електричний гриль, на якому м’ясо виходить соковитим і ніжним. Основні страви в меню – класичні стейки, а також традиційні і авторські страви з усіх видів м’яса. Інтер’єр витриманий у традиційному ретро-стилі західних м’ясних ресторанів і створює комфортну атмосферу тепла і затишку, наче в гостях у найкращого друга. «Steak House» розрахований на 80 посадкових місць – два просторих зали, три закриті кабінки і затишний банкетний зал забезпечують ідеальні умови для приємного проведення часу мешканців і гостей Чернігова.

«Нірвана» - це невеликий затишний ресторанчик для задушевних розмов. Заклад включає в себе основний зал на 40 місць, VIP-зал на 12 місць і літню площадку на 50 місць. Червоні крісла виглядають, наче царські трони, штучні квіти під скляними стільницями – як казкові рослини. VIP-зал присвячений морській тематиці. Акваріум з рибками і морська атрибутика надовго затримають ваш погляд. Тераса працює цілодобово. Кухня в ресторані європейська і українська. З 9 до 12 ранку всі бажаючі можуть посмакувати чудові сніданки. Також наявне суші-меню. Великий вибір алкогольних коктейлів. У ресторані представлена чайна, кавова і винна карти. Для постійних клієнтів діє знижка 10-20%.