Інтернет-магазин

Статті

Про все, що захоплює і надихає у світі смаків! Це територія неспішних розмов у форматі інтерв’ю, статей та оглядів.

02.09.2013

Новий партнер по Cork Fee у Тернополі

Мабуть, багато тернополян ще не знають про новий заклад, який відкрився на початку липня. Його місце розташування дуже цікаве. «Мамонт» знаходить в центрі, він гарненько замаскований між краєзнавчим музеєм і квітковим риночком.

Оскільки цей заклад не є рестораном, але і не є арт-кафе, в дизайні творці знайшли «золоту середину». «Обдерті» білі стіни і дерев’яна підлога додають простоти, а красиві столи з вишуканою сервіровкою збалансовують  інтер’єр. А ще – живі квіти, завжди і усюди.

Також цей заклад просто створений для любителів почитати. Про це свідчить такий елемент інтер’єру, як книжкова шафа, яка простягається аж до стелі, поставлена спеціально для читання настільна лампа, зручні дивани і кольорові подушки.

Ну і про найголовніше - меню. В меню переважають стандартні європейські страви, але з певною своєю «фішкою». От, наприклад,  звичайний курячий суп подається з несолодким повітряним безе. А фірмовою стравою, мабуть, є пивний суп. Гості кажуть, що в нього дуже цікавий смак. До речі, про пиво. Воно тут ексклюзивне, адже його в цей заклад постачають з маленької броварні під Тернополем.

Кавоманам «Мамонт» може запропонувати безліч напоїв з кави, яку постачають із заводу R.A.I.V.- ESPRESSO. Улюбленим напоєм гостей є капучіно з мамонтом, а фірмовою є «кава від бармена» з лимоном та медом, яку бармен подасть Вам особисто.

Ще одна особливість меню – відсутність «хард» алкоголю. Для своїх гостей «Мамонт» пропонує пиво та вино. Але якщо Вам таки хочеться випити чогось міцнішого, Ви можете придбати свій улюблений алкоголь у виномаркеті «Wine Time»,  принести із собою, сплативши при цьому послугу Cork Fee у розмірі 40 грн за пляшку.

Також окремою темою є літня тераса. Чудова музика, свіже повітря, білосніжні скатертини і безліч-безліч квітів навколо. А ввечері на кожному столі незалежно від погодних умов запалюють свічки. Також планується на холодну пору року в меню ввести чай у великих півлітрових склянках, який можна пити, закутавшись в теплі пледи, мріяти та насолоджуватись життям!

Чим більше вина — тим менше вина? Говоримо з...
Чим більше вина — тим менше вина? Говоримо з Borgo Conventi