Інтернет-магазин

Статті

Про все, що захоплює і надихає у світі смаків! Це територія неспішних розмов у форматі інтерв’ю, статей та оглядів.

11.07.2012

Ресторан «Масонська Ложа» у Львові

До програми Cork Fee долучилась «Найдорожча ресторація Галичини» («Масонська ложа»). Відтепер за «плату за корок» у розмірі 50 грн Ви маєте можливість поєднати придбане у виномаркеті «Wine Time» вино із улюбленою кухнею ресторану «Масонська Ложа».
Ресторан «Масонська Ложа» у Львові

«Найдорожча ресторація Галичини» («Масонська ложа») входить до мережі концептуальних авторських ресторанів «!Фест», розташована в самому центрі Львова на площі Ринок 14, і можна сміливо стверджувати, є найдорожчим закладом Західної України.

Концепція ресторану «Масонська ложа» ставить за мету відкрити обраним світ масонства, з його таємничими знаками та символами, і нехай звичайна львівська кухня та привітний господар у домашньому халаті на вході не введуть Вас в оману, наполегливо йдіть далі!

За автентичними традиціями, увесь персонал закладу – чоловіки. Таємничий інтер’єр, легка класична музика та джаз, свічки та вишукана європейська кухня створюють неповторну камерну атмосферу. Ціни в меню дуже високі, але «Найдорожча ресторація Галичини» підтримує систему лояльності LOKAL , тому для кожного власника картки все в 10 разів дешевше!

Детальніше про програму та повний перелік закладів Ви можете дізнатись тут.