Інтернет-магазин

Статті

Про все, що захоплює і надихає у світі смаків! Це територія неспішних розмов у форматі інтерв’ю, статей та оглядів.

07.07.2014

Мисливський ресторан “Дикая утка” і Wine Time

Wine Time з великою радістю вітає ще одного учасника програми «Cork Fee» - мисливський ресторан «Дикая утка». "Дикая утка" - це унікальний заклад у Дніпропетровську, що не має аналогів у місті. Побувавши одного разу в цьому ресторані, ви неодмінно станете його постійним клієнтом. І це не просто слова ... Йому дійсно є чим вас здивувати!

«Дикая утка» - це ресторан для справжніх цінителів по-справжньому якісного продукту. У меню представлені страви, приготовані з екологічно чистого м'яса тварин, добутих  у їх природному середовищі існування.

Основна ідея створення цього унікального закладу базувалася на величезному бажанні дарувати клієнтам можливість скуштувати справжню «мисливську» кухню. У наш час, в епоху супермаркетів і швидкого вирощування тварин, придбати або ж спробувати справжній якісний продукт практично неможливо. «Дикая утка» ж пропонує виключно новий підхід в організації вашого відпочинку.

У затишній мисливської атмосфері вам буде завжди тепло і комфортно. А ексклюзивні страви, виконані з екологічно чистого м'яса, обов'язково порадують вас! Тут ви зможете спробувати м’ясо ведмедя з Білорусії, кабана з наших Карпат, а також в якості сезонних страв ресторан пропонує різноманітні делікатеси з м’яса бобра і єнота. Якщо Ви хочете добре відпочити і шукаєте кращий заклад серед ресторанів Дніпропетровська, тоді ласкаво просимо у "Дикая утка" - це те, що вам потрібно!

Тож, обов’язково завітайте в ресторан «Дикая утка» зі своїм вином! (умови акції: дійсно тільки при покупці в мережі виномаркетів WineTime, 1 пляшка на стіл при замовленні зі столу від 250 грн, пропозиція діє до 01.09.14).