Інтернет-магазин

Статті

Про все, що захоплює і надихає у світі смаків! Це територія неспішних розмов у форматі інтерв’ю, статей та оглядів.

01.07.2015

Сімейний ресторан Mafia

Відтепер WINETIME дружить з Mafia, до програми Cork Fee долучається дніпропетровський сімейний ресторан італійської та японської кухні –Mafia.

Що це означає? Відтепер Ви можете принести із собою пляшку вина, придбану у виномаркеті WINETIME, у  ресторан Mafia, що на вулиці Mосковській 2к. За спільною програмою Cork Fee («плата за корок») за пляшку платите 99 грн, при цьому отримуєте в подарунок одну страву з переліку. J

Чому Mafia? Тому що Mafia - це Сім'я. Велика, дружна сім'я. Саме сімейні цінності об'єднують усіх відвідувачів ресторану, і ці традиційні цінності абсолютно не мають гангстерського підтексту.

Дружба, відданість і повага - ось ті кити, на яких побудована система цінностей мережі ресторанів Mafia

Національна мережа ресторанів Mafia - це велика Сім'я, незмінно наступна своїм традиціям і принципам. У кожному ресторані гість може відчути себе частиною цієї сім'ї, насолодитися атмосферою затишку і доброзичливості і, звичайно, скуштувати страви, приготовані нашими кухарями. У ресторанах «Mafia показують гостям Італію, якою бачать її вони самі, - гостинну, теплу і сонячну.

Отже, Mafia - це сучасний демократичний ресторан італійської та японської кухні з якісним обслуговуванням та цінами, доступними для людей із середнім рівнем достатку. Меню ресторану поєднує в собі дві найпопулярніші в Україні кулінарні традиції - японську та італійську, і в цьому криється один із секретів успіху. А фірмова метрова піца, регулярні спеціальні пропозиції та акції вже стали візитними картками Mafia

Особливої уваги вартий і інтер'єр ресторану. У ньому ми спробували реалізувати концепцію сонячної Італії. Гості впізнають Mafia по легким світлим тонам, великими білосніжними люстрами, фірмовими узорами на стільцях і м'якими зручними диванчиками. Втім, краще побачити і спробувати!