Інтернет-магазин

Статті

Про все, що захоплює і надихає у світі смаків! Це територія неспішних розмов у форматі інтерв’ю, статей та оглядів.

09.08.2013

Програму «Cork Fee» запущено в Черкасах

Частинка Італії в центрі України… Затишна і романтична атмосфера, наповнена італійським колоритом та прекрасними ароматами смачних страв, легка музика і пляшка улюбленого вина – все це і навіть більше у ресторані «Боттічеллі», який нещодавно приєднався до програми «Cork Fee».

Смачна чарівливість ресторану «Боттічеллі» заснована на чотирьох принципах:

  • прекрасній італійській кухні,
  • особливій атмосфері,
  • вишуканому інтер'єрі,
  • унікальній будівлі, в якій він розташований.

Модним шармом ресторан «Боттічеллі» зобов'язаний ореолу імені італійського живописця Сандро Боттічеллі. Своїм чарівним пензлем він створював ніжний, фантазійний одяг і зачіски, які могли народитися лише в уяві великого кутюр'є!

Особливу атмосферу ресторану "Боттічеллі" створюють репродукції картин майстра "Весна" і "Народження Венери". Місткий і затишний «Боттічеллі» складається з основного залу, який може прийняти до 50 гостей (є дві кабінки), і літньої веранди, яка може вмістити 48 гостей.

Тепер, збираючись відсвяткувати особливу подію чи просто смачно повечеряти у ресторані, ви можете сміливо брати з собою вино, придбане у виномаркеті «Wine Time». Додатково сплачується лише символічних 40 грн. за корок.

Детальніше дізнатись про умови програми «Cork Fee» та ознайомитись з переліком усіх закладів, що беруть у ній участь можна тут.