Інтернет-магазин

Статті

Про все, що захоплює і надихає у світі смаків! Це територія неспішних розмов у форматі інтерв’ю, статей та оглядів.

26.01.2015

Поєднуємо культури – турецький ресторан «Bosfor» і Wine Time

Запоріжжя набирає обертів, і ще один заклад приєднується до програми Cork Fee. На цей раз це ресторан турецької кухні – Bosfor.

Тут люблять жартувати «Загальновідомий факт, що російський поет, Сергій Єсенін, ніколи не відвідував Босфор і дуже страждав з цього приводу!»

Мешканцям Запоріжжя пощастило по більше: не перетинаючи державний кордон України і навіть міста, вони можуть не тільки відвідати Босфор, але і скуштувати турецькі делікатеси. Причому деякі роблять це вже протягом майже 7 років. Так, саме стільки виповнюється в червні цьому кафе.

Зберігаючи турецьку автентичність, «Босфору» вдалося додати атмосферу української гостинності та щедрості. Так що тим козакам, у яких в деяких закладах, по вусах тече, та в рот не потрапляє, у Босфорі гарантують, що шматочок ароматної баранини повз рота НЕ проскочить. Тут як мінімум страв тридцять з неї готують - на будь-який смак.

Як кажуть у цьому ресторані  «Хто запах страв турецьких на проспекті пронюхав, ласкаво просимо до нас! І тих хто не пронюхав, а просто зголодніє, завжди з радістю приймемо, і ще багато чого запропонувати зможемо. Заклад у нас камерний, не велике, провести сімейне торжество осіб на 30 - 40, як кажуть турки з Одеси - само то! І діти люблять день народження в Босфорі відзначити - спеціальне меню дитяче від шеф кухаря завжди в наявності!»

Чим більше вина — тим менше вина? Говоримо з...
Чим більше вина — тим менше вина? Говоримо з Borgo Conventi