укр рус eng

Whiskey-Club в Івано-Франківську: вже 4 роки!

До списку
Whiskey-Club в Івано-Франківську: вже 4 роки!
29.03.2017
Івано-Франківський журнал "Місто" написав про наш віскі-клуб.

Про нас пише Івано-Франківський журнал «Місто».

Єдиному в Івано-Франківську віскі-клубу виповнилось 4 роки. Він проходить кожного останнього вівторка місяця у ресторані Josepf Strudel. Організатори-затійники - сомельє WINETIME.

Що ми робимо на цих «засіданнях»? Звісно ж, пробуємо. Дегустуємо, експериментуємо з поєднанням з їжею, розмовляємо, знайомимось, мріємо,а іноді навіть сперечаємось про філософське.

Що таке мистецтво? Це коли в творіння вкладають душу. В Шотландії, на батьківщині віскі, розташовано близько 350 дистилерій. Хтось подався в масмаркет. А деякі досі залишаються вірними давнім і непорушним традиціям. Там немає місця для технотронних і автоматизованих роботів-машин, запрограмованих на клонування брендів і трендів. Саме вони нас цікавлять.

А ще нас цікавлять нові місця та країни, де можна знайти достойні і навіть шедевральні віскі.

Вже чотири роки ми вишукуємо все це з нашим єдиним в Івано-Франківську віскі-клубом: японський та ірландський віскі, американський бурбон та шотландський скотч.

Ми ростемо і розвиваємося, заводимо знайомства один з одним і взагалі слідуємо духу аристократизму, високої культури і естетики. Кожне засідання віскі-клубу починається словами «Ladies and gentlemen», тому не подумайте, що віскі – то суто чоловіча прерогатива. Віскі-клуб – відкрите ком’юніті. До нас можна приєднатись, навіть якщо Ви тільки починаєте знайомитись з віскі. Ми любимо нові знайомства, любимо ділитись знаннями. А головне - нові люди завжди приносять нові запитання і нові теми, нові виклики.

Приєднуйтесь! Шикарний віскі, смачна їжа та дружня компанія – це Whiskey-Club в Івано-Франківську.

Квитки на наш віскі-клуб купуйте на касі WINETIME та в ресторан Josepf Strudel, де, власне, і засідає віск-клуб.