укр рус eng

Французький скотч, який він?

До списку
Французький скотч, який він?
11.11.2015
27 жовтня у Івано-Франківську пройшло традиційне засідання віскі-клубу! Тему вибрали разом з нашими постійними шанувальниками ВІСКІ. Вирішили спробувати новинки асортименту і ті позиції, які мають відзнаки на світових конкурсах.

Була і Шотландія і Ірландія,- відомо, що ці країни завжди змагалися за звання батьківщини віскі! Кожен з нас знайшов для себе нові грані і відтінки цього напою з давньою історією. Цікавий факт, що зараз з’являється все більше виробників віскі з іншим «корінням». Саме в цій дегустації були представлені позиції від французьких компаній.

Отже більш докладно про кожну із них:

Glenalmond

Віскі з Шотландії, для виробництва якого сировину беруть з різних регіонів, за рахунок чого мають можливість зробити щось більш цікаве і нестандартне!

Дійсно у ароматі можна відчути карамель, а потім і грибний мікс,- за рахунок змішування різних видів віскі з регіонів Шотландії.

Смачна позиція, але це тільки початок…

Glen Turner 16Y.O.  представник профранцузського віскі з ароматом коньяку, грапи,- має виразний колір, ближче до червоного (завдяки витримці у бочці з під портвейну). Добрий і збалансований продукт з лінійки Glen Turner.

Glendalough 13 Y.O. – представник Ірландії із званням «Double Gold». Кращий представник дистилерії з «Двох озер». Смак і аромат відповідає всім характеристикам переможця серед ірландського віскі!

Для людей «закоханих» у Шотландію замало диму і торфу. Але який віскі! Дійсно збалансований і дорослий ірландець.

І фінал! Десерт! Як забажаєте. Wemyss Malts Spice King 12Y.O.  – представник категорії Blend Malt і дійсно результат міксування спиртів з регіонів Хайленд і Айла.

Гарний віскі з тонами йоду і торфу. У ароматі і традиційні аромати острову Айла і так звані медичні тона, і це все поєднане з певною легкістю і сприйнятливістю Хайленду. Дійсно лідер дегустації і лідер премії WWA. Відкривши цю позицію,- відчуваєш аромат від корку і ВСЕ! Далі тільки більше закохуєшся в цей чудовий напій.

Далі приємне спілкування про віскі і майбутні віскі-клуби. Вибрали асортимент передноворічного зібрання.

Запрошуємо вас приєднатися до нашого дружнього колективу!