Блог Інтернет-магазин
Новини

Дізнавайтесь новини зі світу смаків, а також актуальну інформацію про події та спеціальні пропозиції у WINETIME!

10.07.2018

WINETIME ACADEMY

Ви бажаєте освоїти престижну і цікаву професію сомельє? Або просто хочете дізнатися, як навчитися розбиратися у вині і гастрономії, щоб підкорювати ерудицією і вміннями друзів та колег. Відчувати себе впевнено і гідно на романтичному чи діловому вечері? Хочете розвинути в собі нові навички та отримувати від життя більше задоволень?
WINETIME ACADEMY

Тоді ласкаво просимо

на Курси сомельє і гастрокурси WINETIME ACADEMY,

де ви отримаєте масу приємних вражень і унікальних знань.

У 2016 році, через шість років після заснування мережі гастровиномаркетів WINETIME, ми вирішили ділитися багатим накопиченим досвідом і організували нашу Академію. За цей час ми записали близько 30 навчальних відеороликів про алкоголь, 25 про гастрономію і успішно провели 8 курсів сомельє і 5 гастрокурсів. А зараз у нас відкрито вже три напрямки: Курси сомельє, Гастрокурси і Тренінги з продажу та ораторського мистецтва.

Ми постійно розвиваємося і поповнюємо наші знання. Щорічно відвідуємо провідні міжнародні виставки, а також виноробні і виробництва наших постачальників по всьому світу. Ми пишаємося своєю величезною базою алкоголю і продуктів, на яких проводимо заняття.

Тут неможливо занудьгувати і що-небудь забути. Як і у хорошого вина, у наших курсів теж є душа. Всі вони проходять у веселій, жвавій і цікавій атмосфері. Адже наша мета - не просто передати знання, а прищепити любов до правильних напоїв і якісним продуктам, заразити їх прагненням жити яскравим, красивим та багатим життям. І нам це вдається! Багато наших випускників працюють в престижних бутіках і ресторанах. А деякі навіть купили собі виноградники і стали справжніми виноробами!

Чому стати сомельє і гурманом краще у нас

  • Наші викладачі - це професіонали своєї справи і красномовні лектори. Розповідають про ті країни, в яких побували особисто.
  • В нашій колекції більше 8000 видів алкоголю і продуктів, всі необхідні аксесуари, книги і каталоги для початківців, професійних сомельє і гурманів.
  • У нас повноцінно обладнаний професійний зал для дегустацій.
  • Ми можемо провести курси на вашій території або у вашому місті.
  • Після закінчення курсів ви отримуєте сертифікат про їх проходження.
  • Кращі учні можуть розраховувати на працевлаштування.

В нашій школі ми навчимо вас розбиратися у вині.

Ви дізнаєтеся, як вибрати гарне вино в магазині, лише прочитавши етикетку. Зрозумієте, що впливає на його ціну, і чому деякі вина коштують так дорого. Але при цьому зможете зі всієї великої кількості знаходити недорогі, але якісні і смачні напої без допомоги консультантів. Приходячи в ресторан, ви вже будете відчувати себе зовсім іншою людиною. Винна карта для вас - це вже не набір незрозумілих слів. Ви розумієте їх значення і легко вимовляєте, немов корінний француз або італієць. Ви з легкістю зможете самостійно підібрати вино, а також страви і закуски до нього, або грамотно скласти свій запит сомельє, назвавши регіон походження, сорт винограду і свої смакові переваги.