Блог Інтернет-магазин
Новини

Дізнавайтесь новини зі світу смаків, а також актуальну інформацію про події та спеціальні пропозиції у WINETIME!

27.02.2012

Родинна виноробня Capezzana презентувала у Wine Time колекційні вина

Дегустацію ексклюзивних колекційних вин влаштував у виномаркеті Wine Тime представник однієї з найвідоміших виноробень світу Capezzana Лука Бруніаро. Упродовж 22.02-25.02 Лука Бруніаро провів шість лекцій-дегустацій для клієнтів Wine Time та представників HORECA у Вінниці, Тернополі, Хмельницькому та Львові.

У дегустаційну карту потрапили вина, визнані найкращими у світі. Крім того, італієць відкоркував пляшку колекційного напою, виготовленого на 1200-річчя винарні "804", а на завершення розповів про колекційну новинку виноробні, яку планують виготовити до 60-річчя подружнього життя власників Capezzana.

Головною особливістю вин Capezzana є їх дуже високий коефіцієнт за співвідношенням якість/ціна. Як правило, вина з такими показниками коштують дуже дорого, але від виноробні Capezzana український споживач отримує високоякісне вино за відносно невисоку ціну. Причому у Wine Time продукцію італійської виноробні продають за аналогічними з Європою цінами, адже виномаркет співпрацює з Capezzana напряму, без посередників.