Блог Інтернет-магазин
Новини

Дізнавайтесь новини зі світу смаків, а також актуальну інформацію про події та спеціальні пропозиції у WINETIME!

05.08.2012

Поїздка на завод з виготовлення товарів Spiegelau

В розпалі літа сомельє виномаркетів Wine Time, зібравши валізи, вирушили на заслужений відпочинок. Та не на море чи в гори, а на … завод з виготовлення скляних виробів Spiegelau.

Поїздка тривала з 26 по 29 липня. В її ході сомельє відвідали 2 заводи з виробництва кришталевих виробів – перший Nachtmann у містечку  Weiden, другий – Spiegelau у містечку Frauenau. На заводі Nachtmann їх зустріли інженер - Mr. Schmid, та представник з продажів у Східній Європі та Азії - Mr. Johannes Mueller, видали форму відвідувачів та провели екскурсію. Тут сомельє спостерігали за процесом виробництва усіх видів продукції – бокалів, декантерів, ваз, салатниць, підсвічників, декоративних та сувенірних дрібничок усіх трьох брендів, які випускає компанія (Nachtmann, Spiegelau та Riedel).

Наступною зупинкою сомельє було відвідання Showroom у містечку Neustadt, де вони мали змогу побачити усю красиво викладену продукцію від трьох брендів в одному місці. Вечеряли наші колеги в одному з найкращих замків-готелів Німеччини, де змогли насолодитись прекрасними ніжними Рислінгами - трокеном та ауслезе, неймовірно ароматним Шпетбургундером, а закінчували трапезу місцевим шнапсом з інтенсивним ароматом абрикосового джему. 

Загалом поїздка виявилась захопливою та повною вражень. Тепер наші сомельє знають, який шлях повинен пройти кожен скляний виріб Spiegelau до того, як з'явиться на полицях виномаркетів. 

З Днем народження, WINETIME в Івано-Франківську!
З Днем народження, WINETIME в Івано-Франківську!