Блог Інтернет-магазин
Новини

Дізнавайтесь новини зі світу смаків, а також актуальну інформацію про події та спеціальні пропозиції у WINETIME!

15.02.2012

7-10 лютого відбувся візит власника італійської компанії CentoPercento Лучано Бротто у Wine Time

07-10 лютого відбувся візит власника італійської компанії CentoPercento Лучано Бротто у Wine Time.

Виробник італійської граппи, власник торгової марки «Centopercento» Лучано Бротто представив різні види граппи у п’яти містах України та власноруч розливав свій напій у дегустаційних залах виномаркетів Wine Time.

Лучано Бротто в минулому президент асоціації виробників граппи в Італії, викладач біотехнології університету в Падові (один з найпотужніших закладів в Італії по виноробству), де викладає шестимісячний курс по "роботі" з нашим носом для дегустаторів. Лучано Бротто доктор технічних наук, який в місті Конельяно при найстарішій школі виноробства Европи, перший в світі побудував експериментальну дистиллерію, яка внесла в процес виробництва граппи багато нових моментів виробництва, які вже прописані в законодавстві державі. Граппа 3.07  з 1999 року по 2005 займала сходинку "Найкраща граппа Італії" завойовуювавши золоту медаль "Аламбік Доро", граппа 3.19 була обрана на вечір вручення премії «Оскар» у 2003 році. Граппа 10th, до грудня 2011 року вважалась "Найкращою граппою Італії" по версії Італійської асоціації сомелье. Граппа EVO з грудня 2011 року визнана «Найкращою граппою світу» по версії Національної асоціації дегустаторів та Італійською асоціацією сомелье.

Компанія САВ-сервіс на даний момент уклала більше 100 прямих імпортних контрактів з виробниками вина та інших алкогольних напоїв. Відповідно, спільними силами Wine Time та САВ-сервіс організовуються подібні приїзди власників та представників виноробень світу, які проводять презентації своєї продукції для клієнтів Wine Time та представників HORECA. Таким чином клієнт отримує можливість спілкування з людьми, котрі власне творять вино.

Це вже третій в цьому році та п’ятий загалом візит виноробів у Wine Time. Так, 17-20 січня відбувся візит представника аргентинської виноробні Santa Anna Мартіна Навесі у Львів, Хмельницький та Рівне. 6-8 лютого представник виноробні Arrogant Frog (Франція) відвідав виномаркети Дніпропетровська, Полтави та Чернігова, а 14-17 лютого до виномаркетів Львова, Івано-Франківська, Чернівців та Тернополя приїздив представник виробника бордоських вин Bernard Magrez Ерік Ремлінгер.

22-25 лютого відбудеться приїзд представника італійської виноробні Capezzana. Історичні згадки свідчать про те, що виноград і оливки культивували при Capezzana для виробництва олії та вина ще 1200 років тому.