укр рус eng

Заповніть, будь ласка, поля Вашою контактною інформацією

Обновить код
Відправити
Магазини
Ольга 11 травня 2016 17:03
Добрий день! Я і компанії, у яких працюю, є постійними (корпоративними) клієнтами вашого магазину у Львові по вул. Чорновола. Гарний магазин і дегустаційний зал, але останнім часом втрачена атмосфера, у яку хотілося б повертатися. Бракує сомельє та продавців-консультантів. Хочеться зберегти ваш чудовий заклад у Львові принаймні не гіршим, ніж він був раніше. Серед плюсів хочемо відмітити відкриття тапас-бару.
Мельник Ольга, адміністратор сайту 12 травня 2016 12:01

Добрий день, Ольга! Дякуємо за відгук. Нам важлива ваша думка. Так, дійсно існує така проблема. У нашому штаті, на даний момент, є тільки два сомельє, які працюють позмінно. Тому, на жаль, вони можуть не справлятися, час від часу, коли є великий наплив людей. Але ми працюємо над цим питанням. Ми постараємося відновити атмосферу і, навіть, стати кращими. 

Вино
Хаспегян М.В. 21 квітня 2016 18:11

Доброго дня! Невеличке уточнення що до слова Fermentation! Напевно, для людей з хімічною і подібної освітою)) І ферментація і бродіння це біохімічний процес перетворення різноманітних сполук. Різниця тільки в агенті (живому організмі чи сполуці, яка діє на похідну сировину/сполуку). Для бродіння - це дріжджі (живі організму класу грибів за біологією) Для ферментації - це ферменти або ензими (біохімічні каталізатори природного походження) Відповідно при перекладі з англійської різниці нема, це процеси біохімічного перетворення сполук.. Дякую))

Сергій Підгорний, сомельє, м. Львів 21 квітня 2016 19:53
Дякуємо за роз'яснення, Михайло!)
Вино
Русанов Евгений 10 квітня 2016 13:26

В Вашем магазине в Запорожье приобрел Golondrina Aves del sur Merlot 2013 , к сожалению оно оказалось испорчено. Присутстовавал характерный привкус горечи и неприятный резкий аромат "переброженности". Очень Вас прошу проверить возможно испорчена вся партия. Не хотелось бы чтобы другие покупатели тоже с этим столкнулись.

Сергій Підгорний, сомельє, м. Львів 12 квітня 2016 15:17
Доброго дня, пане Євген! Дякуємо за ваш відгук, такі речі для нас дуже важливі. Що стосується вина Aves del Sur Merlot, то сомельє в кількох різних містах (і в Запоріжжі також) відкрили по одній пляшці, продегустували і проблем у вині не виявили. Скоріше всього проблемною виявилась та пляшка, яка вам дісталась (таке іноді буває). В такому випадку ви завжди можете повернути вино в магазин, і якщо сомельє підтвердять, що з напоєм дійсно не все гаразд, вам обміняють цю пляшку на іншу.
Вино
Андрей Сергеев 07 квітня 2016 17:06

Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, в случае с производством вина, есть ли разница между понятиями ферментация и брожение? Если да, то в чем? И еще. Чем отличается купаж от ассамбляжа? Спасибо за ваши дегустации и внимание! Андрей Сергеев .

Сергій Підгорний, сомельє, м. Львів 07 квітня 2016 20:27
Доброго дня, пане Андрій! Різниці між термінами ферментація і бродіння немає ніякої. Це одне і теж. Що стосується купажу і ассамбляжу, то ці поняття прийнято розмежовувати. Купаж- це змішування виноматеріалів з різних сортів, виноградників, регіонів. Ассамбляж - змішування виноматеріалу одного року врожаю з одного виноградника. Французи часто вживають слово купаж в негативному контексті щодо дешевих простих вин. Ассамбляж - це завжди щось більш витончене. Дякуємо Вам за гарні слова на нашу адресу!
Інше
Міщук Марія 01 квітня 2016 18:39
як взнати який відсоток нараховується по бонусній карточці
Мельник Ольга 05 квітня 2016 17:12
Доброго дня, Марія! Відсоток, який нараховується на вашу картку можна перевірити безпосередньо на касі або подзвонити за номером телефону у найближчий для вас магазин. Номер телефону можна знайти у нас на сайті у розділі Магазини http://www.winetime.ua/store/. Детальніше про програму лояльності можна прочитати тут http://winetime.ua/news/news/nova_programa_loyalnosti_u_winetime/