укр рус eng

Заповніть, будь ласка, поля Вашою контактною інформацією

Обновить код
Відправити
Сайт
Василь Бойко 30 січня 2015 10:30
Оскільки на сайті не працює авторизація, як я можу дізнатись, скільки бонусів накопичено на моїй карточці?
Мельник Ольга, адміністратор сайту 04 лютого 2015 10:56
Доброго дня! На даний момент віддалено дізнатися суму накопичених бонусів можна, подзвонивши у магазин у вашому місті і продиктувавши номер картки. Дякую.
Сайт
Валерій Дорвогук 26 листопада 2014 11:21
Вбачте, але чому на головній сторінці сайту зображений сомельє у брудній сорочці з подвійним підборіддям?
Чайка Дмитро, менеджер з маркетингу 26 листопада 2014 12:03
Валерій, дякуємо за запитання. Дуже порадувало) Фото робилось у робочій обстановці в магазині, тому десь не ідеальна картинка вийшла. Але загалом фото здалось ідеальним в плані архетипності образу сомельє - вміру впитаний з підборіддям, тому і вирішили розмістити на сайті, та й взагалі частенько його використовуємо. Я б сказав, що ми рукав брудний заретушуємо, але насправді через тиждень плануємо зняти дане фото з сайту.
Сайт
Игорь 23 липня 2014 14:46
Здравствуйте! После последнего обновления сайта не работает авторизация. Так же не удобно что при выборе вина на кнопке купить ссылка на интернет магазин (раньше было видно количество бутылок по магазинам).
Мельник Ольга, адміністратор сайту 23 липня 2014 16:29

Доброго дня, Ігоре! Дякуємо, що звернули увагу і активно користуєтеся нашим сайтом. Від авторизації ми поки що відмовилися у зв’язку із переходом на нову програму лояльності (деталі ви можете переглянути тут). Ми посилено працюємо над її відновленням і адаптуванням до теперішніх умов. Що ж до другого вашого питання. Інтернет-магазин – це наш новий проект, задуманий заради кращої і швидшої співпраці з клієнтами. Також ми отримали багато побажань і далі бачити наявність позицій по магазинах (включно з вашою), тому ми зараз шукаємо шляхи вирішення цієї проблеми, як об’єднати ці дві функції. Якщо у вас є пропозиції, то будемо раді їх почути. Ще раз дякую, що Ви з нами.

Сайт
Ярослава 22 травня 2014 17:03
Добрый день! Скажите, почему сейчас не получается сделать заказ через Ваш сайт? Спасибо
Чайка Дмитро, менеджер з маркетингу 19 червня 2014 17:02
Ярослава, зробити замовлення товару Ви можете через інтернет-магазин Wine Time за адресою www.winetime.com.ua
Сайт
Макарова Елена Ивановна 20 березня 2014 23:57
Где у вас найти колбасу??? Помогите, пожалуйста, не могу найти. Есть ли она у вас вообще?
Алина, администратор сайта 07 квітня 2014 11:33

Здравствуйте, колбасные изделия в ассортименте Wine Time есть. Но, к сожалению, в каталоге сайта отображен не весь ассортимент магазинов, а только часть. Касательно наличия товара и рекомендаций обратитесь по телефону в ближайший к Вам магазин. Также Вы можете посмотреть некоторые позиции на тестовой версии интернет-магазина по адресу: www.winetime.com.ua