укр рус eng

Заповніть, будь ласка, поля Вашою контактною інформацією

Обновить код
Відправити
Вино
Максим 19 січня 2017 08:04

Добрый день, нужна помощь в подборе вина (красное сухое) бюджет 1 600 - 1 800 грн.

Сергій Підгорний, сомельє, м. Львів 19 січня 2017 16:57
Доброго дня, пане Максим! В цій ціновій категорії можна знайти багато цікавих варіантів. Порекомендую вам кілька яскравих зразків. Із Італії рекомендую в першу чергу звернути увагу на всесвітньовідомі вина з П'ємонту Barolo i Barbaresco. Одним з найкращих виробників цих вин є компанія Pio Cesare. Гарним варіантом буде також Barolo Castiglione від Vietti. Чудовими представниками Іспанії будуть Campo Eliseo з області Toro (виробляється всесвітньовідомим енологом Мішелем Ролланом) і рейтингове вино з Ріохи Trasnocho від одного з найкращих виробників цього регіону Remirez de Ganuza. Якщо вам до вподоби більш легкий і елегантний стиль, тоді рекомендую вина Бургундії з сорту Піно Нуар. Класика цього стилю - Aloxe-Corton Domaine Louis Latour i Gevrey-Chambertin La Justice Albert Bichot.
Вино
эдуард прохоров 18 серпня 2016 18:58

когда будет в наличии Fragolino Santero.спасибо

Сергій Підгорний, сомельє, м. Львів 19 серпня 2016 22:14
Доброго дня, пане Едуард! Fragolino Santero зараз виводиться із асортименту WINETIME. Через півтора місяці на поличках з'явиться аналогічний зразок Fragolino від виробника Schenk.
Вино
Пришляк Алла Віталіївна 23 липня 2016 12:23

У Стародавньому Римі пити вино могли тільки чоловіки. Викриту в пияцтві жінку чоловік міг покарати на свой розсуд, навіть убити. Потім цей суворий закон скасували і ввели звичну для нас практику розлучень. чи цей факт правдивий?)))

Сергій Підгорний, сомельє, м. Львів 24 липня 2016 01:54
Доброго дня, пані Алла! Дійсно, у Древньому Римі діяли надзвичайно суворі правила щодо вживання вина жінками. Але все таки дещо їм дозволялось пити, і це було так зване "оброблене" слабке вино, яке не використовувалось для жертвоприношень. Кращі сорти називались "чистим" вином і випивались виключно чоловіками. Треба сказати, що в ті часи стиль вин був зовсім інший. Це були дуже концентровані і солодкі напої, які розводили водою в пропорції 1:3. Ось що пише на цю тему римський історик Авл Геллій (із джерела на рос.мові): «Те, кто писал о жизни и нравах римлян, отмечали, что в Риме и Лации женщины соблюдали трезвость и воздерживались от питья вина, которое на древнем языке называлось temetum (откуда и воздержание — abstemius). По обычаю женщины должны были целовать своих родных, чтобы те поняли по их дыханию, не пили ли они вина. Женщины, как передают, пили вино из выжимок, из высушенного на солнце винограда, мирровое вино и другие тому подобные сладкие напитки. Об этих подробностях говорится в упомянутых мной сочинениях, а Марк Катон говорит, что женщин, употреблявших вино, не просто презирали, но судьи наказывали их не менее строго, нежели за инцест и прелюбодеяние». Щодо стосується практики розлучень через вживання вина жінками, скоріше всього це просто історичний анекдот. Так само говорять про те, що традиція поцілунків походить з римських часів, коли чоловік цілував губи жінки, щоб перевірити чи не пила вона вина))
Вино
Мила 02 липня 2016 15:04

Есть ли в продаже в г.Киев вино Ламбруска и сколько оно сейчас стоит??

Сергій Підгорний, сомельє, м. Львів 02 липня 2016 15:50
Доброго дня! Легкоігристе напівсолодке біле і червоне вино Lambrusco є зараз у продажу в київському WINETIME. Його вартість складає 89 грн.
Вино
Ирина 24 червня 2016 15:54

Добрый день! Хотела приобрести вино Konrad «Hole in the Water» Sauvignon Blanc, но его не оказалось в наличии. Скажите, пожалуйста, нового поступления стоит ждать только в следующем году? заранее спасибо за ответ.

Сергій Підгорний, сомельє, м. Львів 25 червня 2016 12:28
Доброго дня, пані Ірина! Свіжий вінтаж новозеландського вина Sauvignon Blanc "Hole in the Water" вже в Україні і в перших числах липня з'явиться на поличках WINETIME.