укр рус eng

Звіт з дегустації віскі Langatun

До списку
Звіт з дегустації віскі Langatun
01.02.2018
Минулого тижня по всій мережі WINETIME проходила дегустація Швейцарського віскі Langatun, а у Львові, Чернівцях, Івано-франківську та Вінниці дегустацію проводив Christoph Nyfeler, співвласник дистилерії.

Крістоф коротко розповів про виробництво та історію бренда. Особливістю Langatun є те, що в компанії працює всього 15 людей, тобто – справжня ручна робота!

Віскі – продукт з широкою географією походження – Туманний Альбіон, Америка, Азія. Проте Європа не стоїть на місці, і з кожним роком дивує новими цікавими взірцями. Langatun здивував своєю унікальністю - зовсім не схоже на класичних представників з Шотландії та Ірландії.

Вся пропонована лінійка – це сінгмолти, витримані в нових дубових, американських чи європейських бочках, а також в бочках з під європейських вин, а саме з-під шардоне, сотерна та хереса. Всі зразки витримані до 10 років.Яскрава, складна ароматика та незначна кислинка в післясмаку  зумовлена комбінацією діжок та власним підходом до всього процесу виробництва.

Цікавий та гармонічний – Sauternes Cask Finish, а Sherry Cask Finish – для любителів хересного бренді та віскі в стилістиці хересних “бомб”.

А спробувати Langatun вже можна в усіх WINETIME.