укр рус eng

Вітри українського Півдня

До списку
Вітри українського Півдня
21.08.2016
Багатий національними святами серпень – гарний привід придивитися ближче до свого. Самодостатніх українських виноробень поки не так багато, як би того хотілося, але вибрати нині вже є з чого, і попри всі очевидні складнощі, вартих уваги вин останнім часом з’являється все більше!

Звісно, дегустуючи вина зі Старої Європи, можна впевненіше говорити про вивіреність і відпрацьованість до найменших дрібниць, та відкорковуючи зроблене з душею українське вино, щоразу відчуваєш дещо надзвичайно близьке і рідне, що компенсує своєю енергетикою будь-які тимчасові "нерівності"!

Цього разу у фокусі WINETIME – три найпомітніші виноробні українського Півдня.

«Колоніст»
Одеська область.
Болградський район, село Криничне
Офіційний сайт: kolonist.com.ua

«Колоніст» надихає! Тут живуть вином, дихають вином! І скільки б разів ви не приїжджали сюди, щоразу додому з собою будете привозити теплий післясмак Придунайській Бессарабії у сенсі атмосфери, затишку традицій і сімейних цінностей, автентичності. Засновник Іван Плачков побудував виноробню на землях, де колись у XVIII столітті починав свій шлях його прадід – болгарський колоніст. Родинна пам’ять та історія народу, що перетворив випалений степ у квітучий край, назавжди закоркована у цих винах.

Однак розповідями про традиції і цінності виробник не відводить фокус від самого вина. Підхід до виробництва винятково ретельний. Виноробня оснащена актуальним обладнанням із Франції, Італії та Німеччини,  а влучно поєднати терруар і сорти допомогли ряд європейських енологів. Зокрема, Олів’є Дога (відомий своєю роботою у Château La Tour Carnet, Château Rollan de By та Château Sociando Mallet) консультує команду виноробні і донині. 

Наразі працюють із українськими сортами  Сухолиманський білий та Одеський чорний, а також із рядом міжнародних сортів, серед яких Каберне Совіньйон, Мерло, Шардоне, Рислінг, Мускат Оттонель та ін. Виноградники знаходься на легендарній у винному світі 45-й паралелі, що забезпечує тутешнім терруарам приблизно ті ж кліматичні умови, що і в Бордо, Долині Рони та П’ємонті. Крім того, свій унікальний мікроклімат тут створює озеро Ялпуг, даючи вологу і балансуючи температуру повітря. Ну і завдяки пологим схилам виноградники отримують подвійне сонячне проміння – власне від сонця та віддзеркалене від поверхні озера.

Щорічно тут створюють близько 140 тисяч пляшок вина. Такий об’єм виробництва – принципове рішення від Івана Плачкова, аби по-справжньому бачити і відчувати всі процеси! Причому ця відданість і пристрасть, схоже, крізь вино навіть передається! Адже за останні 10 років «Колоніст» полюбився, мабуть, кожному, хто мав щастя одного разу відкрити для себе ці вина!

«Шабо»
Одеська область,
Білгород-Дністровський район, село Шабо
Офіційний сайт: shabo.ua

Шабо вражає масштабами! Кожен, хто бував останнім часом у них в гостях, підтвердить – нині виробник має справді усе для того, щоб реалізувати свої амбіції і щодо українського, і щодо світового ринку! Встановлене сучасне обладнання такого рівня, який є далеко не на кожній шанованій нами виноробні зі Старої Європи. Причому це стосується не лише тихих, але й ігристих вин, які тут створюють і за класичною технологією, і методом Шарма. Витримка вин Шабо відбувається у погребі площею майже 10 тисяч кв. м, що має 3 рівні, найнижчий із яких знаходиться на 9 метрів під землею. Одночасно тут можна витримувати близько 10000000 літрів вина. Зокрема, мають у розпорядженні 2000 французьких бариків.

На 1200 гектарах виноградників культивують Шардоне, Совіньйон Блан, Рислінг, Ркацителі, Мускат Оттонель, Каберне Совіньйон, Мерло, Піно Нуар, Сапераві та інші сорти. Особлива увага – місцевому автохтонному сорту Тельті-Курук, що відомий на цих землях ще із турецьких часів, і для якого у Шабо розробили окрему програму збереження та розвитку. Нині мають 40 гектарів цього сорту. І це показник того, що попри загальні масштаби виробництва, тут розуміють, що своє місце на світовій винній карті зможуть знайти лише крізь призму індивідуальності!

Саме тому не забувають щоразу нагадувати і про свій унікальний шабський терруар, на якому перші виноградники 2500 років тому висадили стародавні римляни, терруар, що на своєму віці бачив також і турків, і швейцарських переселенців і навіть радянську епоху пережив, щоб сьогодні знову заявити про себе у повну силу. Нині вина Шабо є у продажі в усіх регіонах України, а також у Грузії, Словаччині, Росії, країнах Прибалтики, Фінляндії, Ізраїлі, Китаї та Японії. До речі, ряд вин вже мають у своєму активі навіть відзнаки рівня International Wine & Spirits Competition та Decanter World Wine Awards.

Виноробне господарство князя П.М. Трубецького 
Херсонська область, 
Бериславський район, село Веселе
Офіційний сайт: vina-trubetskogo.com.ua

Кажуть, привид князя Трубецького і досі блукає погребами виноробні. Не встиг натішитись життям, напитися свого дивовижного вина, надивитись на живописні місцеві ландшафти – серце повне любові, від любові і зупинилось. Точніше – від кулі племінника за любовні походеньки із його дружиною. Князь пішов, лишивши по собі справжнє шато над Дніпром. Вже тоді, на початку ХХ століття, його вина збирали найрізноманітніші нагороди: від імператорських відзнак до паризьких гран-прі. Ще б пак, разом із Голіциним тут в Україні він зумів створити й інтерпретувати на місцевий лад ледь не все, чим так захоплювався у винному світі. Приміром, висадив Совіньйон Блан, Рислінг, Каберне Совіньйон та Піно, мріючи перенести на ці землі ідеали Бордо та Мозеля.

Пізніше син Трубецького писав…

«Разом з Голіциним вони найняли катер і довго досліджували течію Дніпра, заїжджали до всіх прибережних поміщиків і, нарешті, вирішили закласти в Козацькому великий виноградник. Голіцин дослідив ґрунт і, знаючи приблизну кількість опадів, враховуючи сприятливий для висадки виноградників схил берега Дніпра, вмовив батька посадити 200 десятин виноградників… Батько любив простори степу, повітря, плодючість цих степів, повністю віддаючись благодаті природи, чарівності південного сонця, силі, соковитості та багатству цього півдня...».

Сучасна ж історія виноробні розпочалася у 2011 році, коли завершили реконструкцію, що тривала протягом восьми років  Нині тут є все необхідне, щоб привиду Трубецького не було соромно за вина, що у наш час носять його ім’я. На історичних землях з допомогою французьких спеціалістів посадили 200 гектарів нових виноградників, звісно ж, не забувши про пріоритети князя! Тож нині тут вирощують Каберне Совіньйон, Мерло, Піно Нуар, Каберне Фран, Пті Вердо, Сіра, Мальбек, Шардоне, Рислінг, Аліготе та Піно Блан. Виноробню ж обладнали переважно італійською технікою Della Toffola.

Наразі мають чотири лінійки вин: від освіжаючих молодих до лімітованих терруарних взірців.  До речі, тут і досі роблять колоритні марочні «Оксамит України», «Перлина Степу» та «Наддніпрянське», що вже давно стали візитівкою України, і з середини XX століття, приміром, постачалися навіть Британському королівському двору.