укр рус eng

Що можна вважати справжнім коньяком?

До списку
Що можна вважати справжнім коньяком?

Автор: Микола Ткачівський
26.09.2017
Єдиний, і, так би мовити, ортодоксальний коньяк виготовляється тільки у Франції і тільки у визначених апеласьйонах на території чотирьох департаментів: Шаранта, Приморська Шаранта, Де-Севр і Дордонь. Всі інші аналоги у світі мають загальну назву “бренді”.

– Але ж на території України, Росії, Грузії та інших пострадянських країн виготовляють напої, які називаються “коньяк”. Як це пояснити?

Все доволі просто, якщо у вас багато ядерних боєголовок і ви не підпорядковуєтеся світовим правилам торгівлі. Радянський союз міг собі і “Советское шампанское” випускати, хоча тільки у Шампані, що на території тієї ж Франції, можуть виготовляти продукт із такою назвою. Зараз у зв’язку з інтенсивним зближенням України та ЄС останній буде вимагати дотримуватись правил міжнародної торгівлі й не дублювати найменування, захищені законом за походженням. Наші виробники тримають умовну лінію оборони суто на лінгвістичному рівні, мовляв, ми ж пишемо кирилицею “коньяк”, а не латиницею “cognac”. Упевнений, зовсім скоро ці колізії будуть вирішені.

– Що означають позначення на французьких коньяках – VS, VSOP, XO?

Це мінімальний вік спирту, тобто, витримки у дубовій бочці. Very Special – від двох років витримки, VSOP (Very Special Old Pale) – від чотирьох років, XO (Extra Old) – від шести років. Йдеться про мінімальний вік спирту, але оскільки коньяк – продукт купажований, то верхня межа – нелімітована. Для великих коньячних домів до купажу можуть входити і спирти 10-20-річної витримки. Якість і стабільність – понад усе.

– Які бренди вважають великими коньячними домами?

Прийнято виділяти п’ять: Hennessy, Remy Martin, Courvoisier, Camus і Martell. Всі вони мають багату історію, найвищі показники продажів і, звичайно, беззаперечну якість.

– З чим прийнято вживати коньяк?

Для коньяку діє правило трьох “C”: Cigar, Chocolate, Coffee. Серйозний коньяк абсолютно самодостатній і не терпить жодного гастрономічного сусідства. Зазвичай, це діжестив після хорошої трапези.

Відповів на запитання Антон Матвіїшин, сомельє, викладач WINETIME ACADEMY.