укр рус eng

Коктейльний олдскул. Частина ІІ

До списку
Коктейльний олдскул. Частина ІІ
20.06.2016
Продовжуємо нашу з вами подорож історіями найлегендарніших коктейлів. Цього разу в добірці від WINETIME: мікс кубинської свободи, мексиканської пристрасті, італійської витонченості та американської спраги до життя.

Але для початку, аби вловити дух і атмосферу теми – невелике відео. У двохвилинному ролику порталу MODE вдалася бездоганна інтерпретація довкола історії коктейлів...

Cuba Libre

Дивовижно багато коктейльних історій беруть початок з легендарного Острова Свободи. Атмосфера, традиції і, звісно ж, відмінний місцевий ром – перше, за що вхоплюється думка, після питання: чому Куба?

Коктейль «Куба Лібре» з’явився на початку ХХ століття. Тоді за підтримки США кубинські повстанці відвоювали у Іспанії незалежність, і з американцями зав'язалася міцна дружба. Чимало військових з США навіть залишилися на острові, аби допомагати дружній державі і захистити в разі потреби. Сп'янілі від власних ідеалів і тягучого місцевого рому, американці почували себе на Кубі як вдома. Головний девіз того періоду: «¡Por Cuba libre!» (За вільну Кубу) відмінно прижився і як тост. Згодом саме ця фраза дала назву і найпопулярнішому коктейлю тих днів, що поєднав у собі американську колу, кубинський ром і сік лайму.

Згодом дружба двох держав дала тріщину, і тільки зараз знову починає налагоджуватись, але на долі коктейлю політичні перипетії не відобразились. «Куба Лібре» легко і швидко підкорив світ, назавжди забронювавши за собою місце в коктейльної класиці.

Spritz

«Спрітц» – один з найстаріших коктейлів світу. Ще кілька століть тому в казковій Венеції австрійські військові любили випивати щось віддалено схоже на той «Спрітц», яким ми знаємо його сьогодні. Щоб надто не п'яніти, місцеві вина вони змішували з газованою водою. Згодом з'явився вечірній варіант коктейлю – з додаванням біттерів, таким чином смак став більш об'ємним і повнотілим. Ну і на довершення рецепту, серед вин, які використовували для «Спрітца», головну роль закріпили за Просекко. Так поступово виокремився класичний варіант коктейлю. У залежності від регіону та філософії закладу, відрізнялися лише пропорції та бренди головних інгредієнтів.

До речі, своїм історичним статусом «Спрітц» не обмежився, і до сьогодні продовжує нарощувати популярність. Нині це один із найактуальніших літніх коктейлів Європи.

Negroni

Ще один італієць в нашій добірці – «Негроні». В цьому сенсі, до речі, довелося вибирати поміж «Американо» та «Негроні», але останній таки яскравіший, тому вирішили зупинитися саме на ньому. Своєю назвою коктейль зобов'язаний Камілло Негроні – графу з відмінним смаком як на свій час. Негроні був військовим, багато подорожував по службі, а відповідно і посмакувати мав можливість чимало. Серед його фаворитів були лондонський джин і італійський коктейль «Американо». Одного разу їм судилося стати одним напоєм.

У 1919 році, повернувшись додому у Флоренцію, Негроні зайшов відпочити в своє улюблене Caffè Casoni. Терпіння на «повільні танці» того вечора не було, тож замість содової до червоного вермуту і біттера він попросив долити його улюбленого джину. Бажаний настрій прийшов напрочуд швидко, а смак навіть перевершив очікування. Спочатку це було задоволення суто індивідуальне, але з часом бармен Фоско Скарселлі почав пропонувати коктейль і іншим гостям кафе. Як покаже час – не дарма. Напій знайшов своїх шанувальників не лише в Італії, але і по всьому світу.

Margarita

За рецептом легендарної «Маргарити» вирушимо в Мексику 1936-1948 років. За однією з версій цей коктейль – втілення романтичної історії між керуючим Crespo Hotel Денні Негрете і Маргаритою, котра була, чи то його дівчиною, чи то коханкою. В одну із їх спільних ночей і був народжений коктейль, названий іменем дівчини. Прагнучи здивувати Маргариту, Денні змішав в один напій текілу, цитрусовий лікер і сік лайма... За іншою версією ті ж інгредієнти і теж для леді змішав бармен Карлос Харрера, от тільки в даному випадку Маргарита не була ні подругою, ні коханкою бармена – просто незнайомка, яка надихнула хлопця на легендарний рецепт.

Третя версія відправляє нас в 1948 рік, коли техаська аристократка Маргарита Сеймз, готуючись до прийому в себе на віллі в Акапулько, вирішила здивувати гостей власним коктейлем. Того вечора, подейкують, серед відвідувачів були і господарі легендарного Hilton, яких напій настільки вразив, що незабаром з'явився у всіх барах цієї готельної мережі!

Cosmopolitan

І на завершення – «Космополітен». Історія коктейлю починається у другій половині ХХ століття, за різними даними авторство приписують барменам з Манхеттена, Міннеаполіса, Сан-Франциско і Флориди. Його створення пов'язують і з рухами за свободу кохання, і зі специфічними барами для самотніх, та найбільшого поширення набула версія про Шеріл Кук, яка працювала барменом у флоридському South Beach, і начебто створила цей коктейль інтуїтивно, аби допомогти жінкам, як і раніше виглядати красиво з коктейльним келихом в руках, але більше не «силувати» себе старомодним «Мартіні».

І правда, мікс горілки, помаранчевого лікеру, а також журавлинного і лаймового соку в одному бокалі під кінець століття просто-таки «підірвав» коктейльний світ. Та ще й творці серіалу «Секс у великому місті» неодноразово кадрували своїх героїнь саме з келихом «Космополітена» в руках, тим самим ще більше накручуючи попит.

І на цьому поки зупинимося, аби задивившись в історію, не розгубити найкращі миттєвості сезону. Насолоджуйтесь.

Текст: Сергій Шалайко