укр рус eng

Граппа Nonino

До списку
Граппа Nonino
22.01.2018
Найпопулярнішим виноградним напоєм, безумовно є вино. А які ви знате ще? Грузинська чача, болгарська ракія та італійська граппа. Остання і стане героїнею сьогоднішньої статті, разом із сім’єю Ноніно, яка зробила великий вклад у її славу. Цікавим є те, що цей гарячий напій створюють жінки, мати Джаноллі та три доньки.
Взагалі, граппа – це міцний напій, виготовлений із виноградної макухи, причому виноград може бути як білим, так і червоним. Так було до часу, поки Джаноллі Ноніно не закохалась у цю справу. Вона зі своїм чоловіком, та їх дочки винайшли та успішно продають по всьому світу 4 нові категорії напоїв: 
  • Сортову граппу; 
  • Граппу з одного винограднику; 
  • Виноградну горілку, ферментовану з цілих ягід (аквавіт); 
  • Медовий дистилят.
 
Головним відкриттям Ноніно вважається створення сортової граппи, дистильованої з макухи. Саме в макусі полягає секрет успіху оновленого напою. Компанія створює її з одного сорту винограду, підготовленого спеціально для її виробництва. У 1973 році Ноніно вперше в історії Фріулі зробили Grappa Monovitigno з піколіта - сорту, який був визнаний найбільш відповідним саме для граппи. Джаннолі, як справжня жінка, не могла залишити без уваги подачу свого інноваційного унікального продукту. Сортова граппа зі спеціально виведеного винограду вимагали відповідного обрамлення. І Джаннолі, знову вперше в історії граппи, вирішила розливати цей напій, що довго вважався «грубим», «народним», «брутальним», в розкішні кришталеві місткості.
Бенніта і Джаннолі Ноніно продовжували свої розробки в області виноградарства, так з’явився новий варіант граппи - аквавіт, напій, ферментований з цілих ягід винограду.
 
Сама ідея виноградної горілки, ферментованої з цілого винограду, з кісточками, шкіркою і м'якоттю (а не з вичавок після виробництва вина) з'явилася в 1984 році та за двадцять років завоювала світову популярність.
 
Після довгих років досліджень, у 2000 році, сім’я Ноніно представила світу новий напій – медовий дистилят! Його надзвичайно елегантний аромат на смак надзвичайно точно передає ноти акацієвоого меду.
 
До речі, граппа - дуже гастрономічний продукт, вона чудово поєднується з сигарами, служить відмінним аперитивом і диджестивом, до граппи пасують всі солодощі з кремом. У 2002 році продукція виноробні заслужила «Винний Оскар» - почесна нагорода, що присуджується італійської Асоціацією сомельє тільки кращим виробникам країни. Після всіх цих подій компанія Ноніно отримала ще кілька престижних нагород і премій, кожна з яких зайвий раз підкреслила значний внесок виноробні в світовий розвиток спиртних напоїв. 
 
Слід зазначити, що сім'я Ноніно зробила ще одну важливу річ – премію Ноніно! Велика частина автохтонних фріуланських сортів є на грані вимирання, саме компанія започаткувала премію Risit d' ur - «золотий саджанець». Вони хотіли привернути увагу до цієї проблеми, заохотити виноробів дати другий шанс цим сортам. Премія складала 1 мільйон лір за посадку автохтона та стипендія в півмільйона на проекти їх дослідження.
 
У 1975 році це стало початком «фріуланського відродження». А у 1977 з’явилась літературна премія на підтримку культурних традицій італійського селянства, а через кілька років це розвинулось з італійської до міжнародної премії Ноніно.
 
Спробуйте на смак справжнє втілення італійського темпераменту – купуйте граппу Nonino у WINETIME!