укр рус eng

Пора Божоле!

До списку
Пора Божоле!
17.11.2016
Божоле Нуво прибуло, а відтак останні тижні листопада знову промайнуть відчайдушно весело і непомітно! За це і любимо сезон молодих вин, хоч скільки б не скрипіли зубами винні сноби.

За келихом свіжого Нуво 2016-го року запрошуємо придивитись до теми ближче.   

Божоле - напрочуд сучасне і вільне вино, воно приваблює своєю легкістю, свіжістю і ненав'язливістю, не вимагаючи якихось особливих підходів чи ритуалів. Просто яскрава і наповнена життям «стихія», віддавшись якій, почуваєш себе щасливим і молодим!

Воно може бути простим, але напрочуд різностороннім, може безтурботно веселити, але в якісному своєму втіленні стане і хорошим супроводом до їжі. Без навантаження для гаманця ви можете з четверга до неділі святкувати з Божоле початок сезону молодих вин, але так-само не переплачуючи зайвого, знайдете в ньому і вдумливого «співрозмовника».

Сучасні традиції довкола Божоле беруть початок із 1951 року, коли указом французького уряду продаж вин нового врожаю був дозволений із другої половини листопада. Спочатку дата коливалась із 15 по 21 листопада, час від часу натрапляючи на вихідні і тим самим ускладнюючи бізнесові моменти. Тому в 1985 році календарні нюанси були переглянуті в більш чіткій формі. Відтоді третій четвер листопада – перший день продажу молодого Божоле.  

Жорж Дюбеф (Georges Duboeuf) – один із тих, завдяки кому Божоле закохало у себе весь світ.

Його компанія – живий приклад того, як знання справи, підживлене пристрастю, одного разу здатне перетворити скромну сімейну виноробню у світову легенду! Дюбеф фактично виріс на виноградниках, а вже у 18 років разом із дядьком та старшим братом повноцінно взявся за справу. Батько Дюбефа рано помер, тож іншого шляху у нього й не було. Готове вино сам же і продавав, доставляючи на велосипеді у місцеві ресторани. Як покаже час, за труднощі молодості доля віддячить йому сповна.

Бізнес швидко набирав обертів, і невдовзі в сімейних виноградниках Дюбефу навіть стало «тісно». Недовго думаючи, він взявся об’єднуватись з іншими виробниками. І справа пішла настільки далеко, що нині йдеться вже про сотні виноробів і десятки кооперативів у регіоні Божоле, поєднаних спільним шляхом із Жоржем Дюбефом. Більше того, легендарна пляшка для Божоле – теж заслуга Дюбефа.

 «Нам завжди говорили, що у Нуво немає майбутнього, але ми продовжуємо продавати 4,5 мільйона пляшок молодого Божоле щорічно. І у нас, як і раніше, чимало клієнтів, «причарованих» спокусливою магією цього вина… Чому, скажіть, воно так добре продається в країнах зі старими ринками? Тому що це дух Франції, символ французького способу життя. Це як квіти конвалій на початку весни, як дух літа в середині листопада. Це щасливе послання у пляшці, можливість запросити за стіл друзів, розділити з ними радість зустрічі…» – Відзначає Жорж Дюбеф.

Свій же успіх пояснює просто…

«У мене немає ніяких секретів – просто любов до справи, відданість вину і хороші відносини з виноградарями. Адже Божоле – це квінтесенція сорту Гаме, терруару і завжди віддзеркалення зусиль виноградаря. Не буває хорошого негоціанта без хорошого винограду. Пішло багато часу, щоб побудувати мережу з 400 власників виноградників і 20 кооперативів…»

Але Божоле – не лише Нуво. Найбільша і найпівденніша провінція Бургундії – це 12 аппелласьйонів, понад 22 тисячі гектарів виноградників і близько 3000 помість. Крім завжди молодого Нуво тут з’являється на світ також і ряд схожих за характером, але досконаліших у деталях вин.

Приміром, Beaujolais-Villages. 38 комун на півночі провінції мають у розпорядженні дещо цікавіший терруар (порівняно із південною частиною, де виробляють переважну більшість найпростішого Божоле), пагорби тут крутіші, більше сонця, гранітна основа вкрита піщаними ґрунтами. Відповідно виноград дозріває ліпше, даючи на виході якісніші і виразніші вина. Коштує таке Божоле теж досить недорого, але відмінність від Нуво відчутна.

10 найцікавіших зон Beaujolais-Villages удостоєні окремого статусу – Beaujolais Crus. Та ж гранітна основа з піщаними, кам’янистими чи сланцевими ґрунтами дозволяють сорту Гаме досягти тут максимальної глибини та округлості. Найкращі Crus чекають свого часу у чанах або діжках, як мінімум, до весни, а далі «перебираються» у пляшку, де потребують ще від 6 місяців до 6 років для розвитку індивідуальності. Діапазон стилів достатньо широкий, починаючи із ароматних, свіжих і досконалих у своїй молодості і аж до складних терруарних вин, що у них хіба зовсім віддалено можна розгледіти зв’язок із легковажним Нуво.

Аппелласьйон Brouilly – найбільший серед усіх Cru Beaujolais, але далеко не найстабільніший. Найпоширеніша характеристика щодо цих вин – «типові». Côte de Brouilly будуть порівняно більш глибокими і складними. ChénasJulienas і Regnie  - середняки. Morgon і Moulin-à-vent найсильніші і найвиразніші вина регіону. Можуть розвиватися навіть протягом 10 років, «задивляючись» у бік складнішої Бургундії. Chiroubles і Saint-Amour –  витончені і м’які, ідеал балансу в Cru Beaujolais. В свою чергу вина Fleurie (напевно, найпопулярніші серед Crus) запам’ятовуються своєю підкресленою фруктовістю і шовковистістю.  

Як бачите, тема насправді значно більш глибока і цікава, аніж могло здатися на перший погляд! Головне, наперед не зводити перед собою рамки стереотипів і умовностей! Імпровізуйте з Божоле! І воно сповна віддячить вам враженнями і відкриттями!