укр рус eng

Лекції-дегустації

Гастро вечір SPRING DINNER

26 квітня 2017
Адреса: пр. М. Бажана 1е
Початок: 19:00
Ціна: 650 грн
Ведучий(-а): Шеф-кухар Андрій Юшко

Уявіть, як ніжний крем суп із брокколі тає у Вашому роті, а від мармурового стейку з яловичої печінки під соусом у Вас перехоплює подих. А ще сирні маффіни - такі ніжні і повітряні, мов хмаринки. І все це в супроводі хорошого вина і приємної компанії. Мммммм. Насолода.

Уявили? Тоді ходіть до нас. Бо у нас буде все і навіть більше :) А наш бренд шеф Андрій Юшко відкриє Вам декілька "мармурових" секретів..

Гастро вечори від WINETIME – це формат, в якому ми знайшли смачний компроміс одразу поміж кількома класичними ідеями на вечір. Ви можете лишитися вдома і приготувати щось улюблене й традиційне, можете за вечерею в затишному ресторанчику посмакувати чогось особливого або, скажімо, побувати на дегустації, де під легкий гастрономічний супровід Вам запропонують ряд цікавих напоїв, залежно від теми. Ми ж взяли усе найкраще від кожного із перелічених варіантів, аби створити максимально збалансований і «апетитний» формат.

Кожен гастро вечір – це унікальні тема і меню, які із допомогою креативного шеф-кухаря в просторі відкритої кухні ми приготуємо із Вами разом. Наш пріоритет – прості, легкі і здорові ідеї, котрі у підсумку Ви з легкістю зможете реалізувати і в себе вдома.

Словом, готуємо дещо особливе, поєднуємо із правильним вином, спілкуємось і отримуємо задоволення. Приєднуйтесь.

Блюда:
Крем-суп Капучіно із брокколі з сиром дор блю.
Мармуровий стейк з яловичої печінки з карамелізованими яблуками під соусом Бейліз.
Сирні маффіни з чорницею.

Вино:
Saracco Prasue Chardonnay
Zolla Salento Malvasia Nera
Giffard Blackberry Liqueur

Купити квиток онлайн

Або телефонуйте Юліані +380 50 440 17 74