укр рус eng

Лекції-дегустації

Гастро вечір Тraditional British cuisine

05 квітня 2017
Адреса: пр. М. Бажана 1е
Початок: 19:00
Ціна: 750 грн
Ведучий(-а): Шеф-кухар Люсі Варнава

Якщо Ви втомились від суші і пасти і Вам хочеться скуштувати щось нове, але при цьому вичурне - то гастро вечір Тraditional British cuisine це саме те, що лікар прописав. Бо в нас буде така маловідома, але така смачна британська кухня, котру не знайдеш в будь-якому закутку міста. І готуватиме Вам (доречі вперше на нашій відкритій кухні) леді-шеф-кухар українського походження Люсі Варнава.

Гастро вечори від WINETIME – це формат, в якому ми знайшли смачний компроміс одразу поміж кількома класичними ідеями на вечір. Ви можете лишитися вдома і приготувати щось улюблене й традиційне, можете за вечерею в затишному ресторанчику посмакувати чогось особливого або, скажімо, побувати на дегустації, де під легкий гастрономічний супровід Вам запропонують ряд цікавих напоїв, залежно від теми. Ми ж взяли усе найкраще від кожного із перелічених варіантів, аби створити максимально збалансований і «апетитний» формат.
Кожен гастро вечір – це унікальні тема і меню, які із допомогою креативного шеф-кухаря в просторі відкритої кухні ми приготуємо із Вами разом. Наш пріоритет – прості, легкі і здорові ідеї, котрі у підсумку Ви з легкістю зможете реалізувати і в себе вдома.
Словом, готуємо дещо особливе, поєднуємо із правильним вином, спілкуємось і отримуємо задоволення.
Приєднуйтесь.

Дегустаційна карта

Блюда:
Амюз буш Уэльские гренки и сыром с томатно-яблочным чатни
Курица в лимонном соусе с весенними овощами
Традиционный тофи пудинг с карамельным соусом
Вино:
Hans Tschida Angerhof Zweigelt Heideboden
Marques De Caceres Rias Baixas Deusa Nai Albarino
Emilio Lustau DeLuxe Cream Capataz Andres Sherry