Інтернет-магазин

Статті

Про все, що захоплює і надихає у світі смаків! Це територія неспішних розмов у форматі інтерв’ю, статей та оглядів.

01.08.2018

Офіцерські забави: заграємо з ігристим

За часів Олександра I офіцери асоціювались з норовливим характером і звичкою пити багато. Негласний іспит офіцера — випити десяток чарок ігристого вина і при цьому не продемонструвати ознак глибокого сп'яніння. Розповідаємо, як проявити у собі чарівного офіцера і не впасти обличчям в бруд при виборі ігристого — обов'язкової складової традиційного розгулу
Офіцерські забави: заграємо з ігристим

Чехов писав про ігристі вина з трепетом та зробив їх символом «корупційних відносин» у великому світі у розповіді «Шампанське». Саме келих ігристого — передсмертне бажання Антон Палича.

 

Ігристих вин пристойна кількість. Вони різняться у стилі, але їх вибір завжди дасть зрозуміти, хто ж ви такий. Якщо бюджетне ігристе знайти ще можна, шампанське — ні за що. Це якраз історія про преміум і люкс. На відміну від рідкісного спорткара, пляшку пристойного брюту відхопити може будь-хто. На відміну від рідкісного спорткара, ігристе ще потрібно вміти вибирати.

 

Є шампанські з регіону Шампань, а є всі інші. Пробачте, але це позиція уряду Франції. Тільки через це цінник вистрибує рази у три вище будь-якого іншого пристойного ігристого. Всі інші напої називають ігристими винами. Розпивання такої пляшки на вулиці — блюзнірство, дійсно важливий привід — не проблема.

 

Шампань — це одразу місцевість, виноград і свій метод виробництва. Шампань — один із найпівнічніших регіонів Франції. Звичайним винам тут ніколи не визріти настільки добре, щоб конкурувати з південнішою Луарою або Бургундією.

 

Традиційним або класичним методом називають той, що в Шампані, який роблять плюс-мінус уручну. Він базується на вторинній ферментації у пляшці. Вино розливають у товстелезні пляшки недоброженим. Туди ж додають дріжджів і цукру у вигляді лікерної складової. Так вино насичується вуглекислим газом. Обов'язкові три сорти для шампанського: білий — шардоне і два червоних — піно нуар і піно меньє. Пляшка такого вина дешевою бути не може, адже кілограм винограду у цьому регіоні в середньому коштує 5 євро. Інші ігристі можуть доходити до такої ціни вже на полиці. Шампанське вимагає трепету, церемонії вагомого приводу. Келихи, охолодження, вміння майстерно дістати пробку без феєричного звуку відкорковування. Келих у вигляді зліпка грудей Марії Антуанетти заводить, але серйозне шампанське вимагає стандартного винного келиха (навіть не флейти, ви ж не на фуршеті в картинній галереї десь на задвірках). Така подача дозволить напою подихати і розкритися сповна.

 

Народна відповідь люксу

Але і такому ціннику є народна відповідь — штучна шампанізація. У цій справі досягли успіху італійці. Щоб зробити шампанське за традиційною технологією, знадобляться довгі і холодні зими. Італія для цього надто спекотна.

 

Штучним шампанським тут називають просекко. Є ще червоний бракетто у П'ємонті та й взагалі все ігристе в Італії. Винятків два: франчакорта з Ломбардії та ігристі з Тренто. Такі речі роблять як класичні шампанські, а оскільки це північ, там свої аристократичні звички. Втім, і просекко далеко не південна частина чобота, а всього лише Венеція і Венето. Місцевий виноград — глера (він же тепер просекко) дає яскраве і пишне вино.

 

 

Іспанці і тут вирішили всунути свого носа зі своєю варіацією шампанського. Вийшла незалежна і буржуазна кава, вироблена традиційним методом — таке собі шампанське для тореодора. Сорти місцеві, головні: макабео, парельяда, шарелло. Найвідоміший виробник, він же піонер виробництва в 80-х позаминулого століття — Freixenet.

 

На випадок, якщо важливих гостей доведеться зустрічати вже втретє за тиждень, а Шампань б'є по гаманцю, є креман. Ігристе може бути не обов'язково з Шампані, але зроблено традиційним методом (вторинна ферментація в пляшці). Найвідоміші регіони виробництва такого вина: Бургундія, Луара, Ельзас. Така пляшка пробачить відсутність келихів і родинного прабабусиного срібла.

 

Часто шампанське звинувачують у вдалому союзі з ікрою. Це не так, принаймні з ікрою точно тут краще горілки нічого не знайти. Шампанські та ігристі вина мають достатньо цінностей для самостійності. Деякі представники винного світу вважають, що такий стиль вина може замінити будь-яке вино в будь-яких гастрономічних умовах. Ця думка варта уваги, коли справа стосується вінтажних ігристих історій.

 

 

Часто на ігристих винах не вказують конкретного року. Особливо вдалі роки винороб із задоволенням занесе на пляшку в якості пошани. Часто подібні вина довго відлежуються у підвалах виноробні. Вінтажні релізи досить щільні. Можуть запросто позмагатися у гастроспарингу зі складними соусами.


3 ігристих та одне шампанське на кінець літа

Запас ігристого — це гарантія того, що попереду одні тільки свята, незважаючи на те, що сьогодні вівторок. Зібрали для вас обов'язковий сет ігристого під будь-який привід, — від розпивання на вулиці до укладення важливої угоди.

Champagne Lanson Black Label Brut

Мальтійська зірка на чорній етикетці уособлює вдалий компроміс між масовим продуктом і його відповідності стилю. Фруктове і медово-квіткове у смаку. Особливість: доступна в пляшках всіх винних форматів, навіть 15-літровій бочці «навуходоносора».

 

 

Freixenet Cordon Negro Cava Brut

Freixenet Cordon Negro Cava Brut

У смаку демонічна бадьорість, потужна кислинка, брутальні булочки і свіжі яблука. Сюди так і проситися цілий таз морських гадів. Після відкриття пляшки попереджайте сусідів/родичів/друзів, щоб не шукали.

 

Masottina Conegliano Valdobbiadene Prosecco Superiore Extra Dry

 

Ангельськи ніжне у смаку, бадьорить після першого келиха. Оберемок квітів, яблука-груші на місці. Неможливо передбачити, як саме така пляшка подіє сьогодні: можна прийти в себе на танцполі, можна залишитися мліти під серіал.

 

Kuentz-Bas Cremant d'Alsace Brut Tradition


Душа просить шампанського, а до зарплати ще тижнів зо два, не менше? Тоді на допомогу спішить креман з Ельзасу. Тут і морський бриз, і стильні ранкові круасани, все як у Шампані. З біографією теж все нормально — шампанська технологія, адже з Франції. При цьому рази в три доступніше шампанського, хоч кожен день відкорковуй

 

Чим більше вина — тим менше вина? Говоримо з...
Чим більше вина — тим менше вина? Говоримо з Borgo Conventi