Інтернет-магазин

Статті

Про все, що захоплює і надихає у світі смаків! Це територія неспішних розмов у форматі інтерв’ю, статей та оглядів.

31.01.2018

Що таке біодинаміка і органіка.

Гід по винах за рецептами наших бабусь. Біодинаміка, органіка у вині? Не чули про таке? І не дивно: не кожен сомельє може про них розповісти, а тим більше - пояснити різницю. Але ми постараємося розкласти все по поличках.
Що таке біодинаміка і органіка.

Біодинаміка

Біодинаміка щось на зразок всесвітньої змови сільських божевільних, свого роду секта. Вперше це поняття ввів Рудольф Штайнер близько ста років тому.
Georg Breuer. Німеччина.”

Біодинаміка  - універсальний сільськогосподарський метод, який застосовують не тільки для виноробства, але і для решти сільського виробництва. Він полягає в гармонізації процесів з біоритмами природи, максимально використовуючи енергію води, світла, землі та повітря.

Celler Credo Aloers та Celler Credo Miranius. Іспанія. Біодинаміка

Заборонене використання синтетичних добрив і ГМО. З дозволених (і обов'язкових) - гній, витриманий в коров'ячому розі. Максимум ручної роботи та ніяких машин: навіть сьогодні виноградники орють на конях.

Адепти біодинаміки узгоджують більшість процесів - посадку, удобрення, збір - з фазами місяця, до ґрунту ставляться як до живої істоти та навіть добрива готують з урахуванням біоритмів.

 
Kuentz-Bas Gewurztraminer Grand Cru Pfersigberg Trois Chateaux та Kuentz-Bas Auxerroirs Trois Chateaux. Франція. Біодинаміка

Як відрізнити біодинаміку на полиці?
Орієнтуйтеся по сертифікату. Найвідомішими вважаються Demeter і Biodivin. Важливо, що сертифікується сам виноградник, а не вино. Смак біодинаміки яскравий, аромат чистий і інтенсивний, у келиху воно виглядає більш живим.


Органіка

Dominio de Punctum Finca Fabian. Іспанія. Органіка"

Органіка ближче звичайним людям. Її мета - отримати максимум користі від землі, без використання агресивних добрив. Головне - мати підтвердження про біохімічну чистоту землі. Якщо землю раніше використовували в сільськогосподарських цілях, значить вона удобрювалася неорганікою і знадобитися від трьох до п'яти років, щоб її очистити.

Попит на органіку поки невеликий, але вона поступово входить в моду, як і всі екологічно чисте. Якщо біодинаміка зумовлює ручний збір винограду, то органіка не вимагає цього.

Emiliana Novas. Чилі. Органіка"

Органіку можна впізнати за спеціальними сертифікатами: Єдиний сертифікат Європейського Союзу, AB (Agriculture Biologique, Франція), Usda Organic (США).

На смак вона свіжа, жива і виразна. Проглядається яскравий виноградний аромат, тому на особливостях терруара (комбінація ґрунту, світла, води, тепла) виробник робить окремий акцент.

Гід по винах за рецептами наших бабусь. 
Біодинаміка, органіка у вині? Не чули про таке? І не дивно: не кожен сомельє може про них розповісти, а тим більше - пояснити різницю. Але ми постараємося розклас

Гід по винах за рецептами наших бабусь. Біодинаміка, органіка у вині? Не чули про таке? І не дивно: не кожен сомельє може про них розповісти, а тим більше - пояснити різницю. Але ми постараємося розклас