Інтернет-магазин

Статті

Про все, що захоплює і надихає у світі смаків! Це територія неспішних розмов у форматі інтерв’ю, статей та оглядів.

Граппа Nonino

Найпопулярнішим виноградним напоєм, безумовно є вино. А які ви знате ще? Грузинська чача, болгарська ракія та італійська граппа. Остання і стане героїнею сьогоднішньої статті, разом із сім’єю Ноніно, яка зробила великий вклад у її славу. Цікавим є те, що цей гарячий напій створюють жінки, мати Джаноллі та три доньки.

Докладніше
Граппа Nonino

Як почати розбиратися у вині. Теорія для досвідчених практиків.

Для кого вино - спосіб життя, для кого - просто напій, але і тим і іншим корисно буде знати, як правильно обрати компанію на вечір. Що взяти, щоб і смачно і не залишити всі заощадження в касу магазину - нагальне питання для всіх, хто не проти пляшки-другої.

Докладніше
Як почати розбиратися у вині. Теорія для досвідчених практиків.

Вина Нової Зеландії

Винарі з далеких зелених островів у Тихому океані – відносні новачки в виноробній справі, однак це не завадило їм здобути визнання та досягнути міжнародного успіху. Тутешній клімат забезпечує ідеальні умови для створення вин з інтенсивною фруктовою ароматикою, якої важко досягти в Європі.

Докладніше
Вина Нової Зеландії

Пора Божоле!

Божоле Нуво прибуло, а відтак останні тижні листопада знову промайнуть відчайдушно весело і непомітно! За це і любимо сезон молодих вин, хоч скільки б не скрипіли зубами винні сноби.

Докладніше
Пора Божоле!

Культура пиття: віскі

Віскі-етикет, правильні бокали, з льодом або ж чистий, поєднувати зі стравами чи пити самостійно? Це ж вас бентежили ці нюанси? А ми й запитали у Антона Матвіїшина – сомельє мережі та викладача WINETIME ACADEMY.

Докладніше
Культура пиття: віскі