Інтернет-магазин

Статті

Про все, що захоплює і надихає у світі смаків! Це територія неспішних розмов у форматі інтерв’ю, статей та оглядів.

Як читати винну етикетку

Для одних вино – спосіб життя, інші ставляться до нього як до частини культурної традиції, але і одні й інші не проти краще орієнтуватися в винному світі. Вибрати пляшку, яка точно сподобатися і не розоритися при цьому, справа не з простих. Ось невеличкий лікбез для тих, хто хоче краще розібратися в таємницях винної етикетки.

Докладніше
Як читати винну етикетку

Хересний бренді

Хересний бренді - це міцний напій (36° -45°), що отримується шляхом витримки виноградного дистиляту в хересних бочках в містах зони витримки хересного регіону, він захищений за походженням.

Докладніше
Хересний бренді

Тет де Муан - «Голова монаха»

Завжди цікаво спробувати щось нове, а особливо коли звичайний для нас продукт має незвичний вигляд. Саме таким продуктом є "Тет де Муан". Окрім особливої подачі, він має і дуже незвичну назву, адже "Тет де Муан" з французської перекладається як "голова монаха". А також він має незвичний спосіб нарізки, але про це пізніше.

Докладніше
Тет де Муан - «Голова монаха»

Той, хто знає про Ельзас

Ельзаські виноробні Kuentz-Bas вже кілька століть поспіль є найвідомішими у світі. В мережі WINETIME їх вина завжди користуються неабияким попитом. Генерального директора компанії Kuentz-Bas Самуеля Тоттолі нині вважають послом вин Ельзасу в світі. Ми ж мали приємну розмову з маестро про Ельзаське вино та все довкола нього.

Докладніше
Той, хто знає про Ельзас

Що таке біодинаміка і органіка.

Гід по винах за рецептами наших бабусь. Біодинаміка, органіка у вині? Не чули про таке? І не дивно: не кожен сомельє може про них розповісти, а тим більше - пояснити різницю. Але ми постараємося розкласти все по поличках.

Докладніше
Що таке біодинаміка і органіка.