укр рус eng

Корпоративним клієнтам

Вино цінується за свою здатність зміцнювати і стимулювати почуття та емоції. У його кольорі, ароматі та смаку проявляється любов та захоплення людей, які творять вино, а багатство природи та традицій регіону роблять його неповторним та унікальним. Ми розуміємо всю магію поєднання людей, їжі та вина, яка створює незабутні враження на довгий час.

Вина для заходів 

Ми допоможемо Вам вибрати вина для урочистостей, свят і корпоративних вечірок, а також складемо винні карти для заходів будь-якого формату. Наші менеджери допоможуть підібрати найбільш підходящі напої на основі страв, які будуть представлені на заході та індивідуальних побажань клієнта.

Корпоративні подарунки

До якого б приводу б ви не шукали подарунок - для рядових працівників або керівників, для клієнтів або ключових партнерів - ми запропонуємо оптимальний варіант. Ми підберемо найкращі вина, міцні спиртні напої та продукти, а також допоможемо визначитися з подарунковим упакуванням і оформленням.

Подарункові картки – це той оригінальний подарунок, який оцінять Ваші близькі, колеги по роботі та ділові партнери.

Дегустації та еногастрономічні заходи

Захоплююча винна дегустація пожвавить будь який захід і наповнить його новими еногастрономічними враженнями. Ми підберемо для Вас певну тематику заходу та з урахуванням Ваших побажань складемо відповідну добірку вин. Професійні сомельє захоплююче розкажуть гостям заходу про вина, правильні гастрономічні поєднання і зроблять дегустацію по-справжньому незабутньою.

Консультації

Наші експерти допоможуть вибрати вино і міцний алкоголь для будь-якого випадку. Зверніться до нас, і ми підберемо знакові вина для винної колекції, складемо винну карту для сімейного свята з урахуванням гастрономічних поєднань і особистих смаків гостей або просто порадимо вино для гарного проведення вечора.

Формування і ведення приватної винної колекції

Ми порадимо найкращі міллезими, складемо ексклюзивні тематичні сети з кращих вин Бургундії, Шампані, супертосканських бестселерів, а також з портвейнів і десертних вин. Наші експерти допоможуть наповнити Ваш винний погреб, створивши цінну і гармонійну колекцію вин.

Також WINETIME є офіційним дистриб’ютором компанії Spiral Cellars в Україні, яка представляє унікальну технологію зберігання вина.

 

Виникли запитання? Ми завжди на зв’язку.