Блог Інтернет-магазин

Про компанію

У світі тисяч смаків нові відкриття можливі щодня! Це наша пристрасть і покликання! Відчуйте себе людиною світу, насолоджуючись творіннями найрізноманітніших виробників із п’яти континентів.

WINETIME

WINETIME — національна мережа гастромаркетів, заснована в 2010 році в  рамках АСНОВА ХОЛДИНГу. На сьогодні ми відкриті в 14 регіонах України на сумарній площі понад 5000 м² та без жодних меж — у просторі інтернет-магазину.

Основа асортименту WINETIME — власний імпорт із десятків країн Старого та Нового Світу, а також виняткова продукція від деяких невеликих українських виробників. Разом — понад 8 000 найменувань алкоголю і гастрономії!

Досвід та цінності АСНОВА ХОЛДИНГу, що були розвинуті за більш як 20 років роботи на українському ринку, отримали продовження в корпоративній культурі WINETIME, і відображають ідеї чесності, відкритості та довгострокового бачення. Ретельний відбір продукції, обслуговування найвищого рівня і соціальна відповідальність — основоположні принципи нашої роботи. Соціальна відповідальність WINETIME в першу чергу полягає у бездоганній якості продукції, поширенні еногастрономічної культури, дотриманні законодавства у всіх сферах та достойних умовах праці.

Ми віримо, у кожному дні можна вгледіти щось надзвичайне, адже кожен день — це нова історія! Поки ви прокидаєтесь, наші гастрономи вже печуть для вас свіжі круасани, щоб разом із першою кавою додати аромату і настрою вашим ранковим починанням. Приходьте до нас протягом дня, і ми із задоволенням допоможемо вам відшукати щось особливе за смаком, поповнити винну колекцію, влаштувати свято чи підібрати винятковий подарунок. Ну а вечорами традиційно у WINETIME відбуваються дегустації та майстер-класи, де ви зможете зустрітися з відомими світовими виробниками та креативними шеф-поварами України. Захочете дізнатися ще більше – тоді приєднуйтеся до Школи сомельє і пізнавайте світ смаків професіонально!

Крім того, щоденний запас доброго настрою завжди чекає на вас в наших спільнотах у facebook та instagram.

Чекаємо на вас!