укр рус eng

Кар'єра

Головна цінність нашої компанії - це люди. Всіма своїми досягненнями WINETIME зобов'язаний саме їм! Ми інвестуємо в розвиток і навчання персоналу, роблячи внесок у майбутнє своєї  компанії та нашої країни. Всі разом ми згуртована команда, яка вірить в успіх і вміє його досягти. Ми зовсім не вважаємо, що досягли всього, до чого прагнули, і це є орієнтиром на досягнення лідерських позицій в своїй галузі.

Ми будемо раді бачити Вас в нашій команді, якщо Ви:

- звикли ставити перед собою амбітні цілі, заради досягнення яких готові багато і наполегливо працювати;
- любите братися за нові проекти, розвивати справу з «нуля» або оптимізувати і впроваджувати нові нестандартні підходи у вже існуючий бізнес;
- готові брати на себе відповідальність за роботу вашої команди;
- отримуєте задоволення від результатів своєї роботи;
- ніколи не зупиняєтеся на досягнутому і прагнете до вдосконалення.

У нашій команді Ви ніколи не відчуєте, що вперлися в «скляну стелю» і рухатися більше нікуди. Специфіка ринку, на якому ми працюємо і динамічний розвиток компанії, завжди відкриває перспективи росту і розвитку. Для нас важливо, щоб кожен співробітник мав можливість брати участь у прийнятті рішень та був зацікавлений результатами своєї роботи. Ми прагнемо, щоб кожен працівник розвивався професійно та зростав як особистість разом з компанією. Ми піклуємось про своїх співробітників, а вони піклуються про наших клієнтів та нашу компанію.

Вакансії

 

Вінниця

Дніпропетровськ

Запоріжжя

Івано-Франківськ

Київ

Луцьк

Львів

Полтава

Рівне

Тернопіль

Хмельницький

Черкаси

Чернівці

Чернігів